Gå til hovedindhold

Anker Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort

AnkerHovedtelefoner og headsetEAN: 0194644127008
Pris fra 363 krtil 490 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 11. maj

Sammenlign priser på Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soundcore Q20i Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
363 kr
Til butik
Soundcore Q20i Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Soundcore Q20i - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Artikel nr.: A3004G11
EAN: 0194644127008
Varenr.: 1001710797
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort
-26%389 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort billede

Produktinformation

Soundcore Q20i - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sortOplev Soundcore Q20i-hovedtelefonerne fra Anker Group, der er designet til dem, der sætter pris på kvalitetslyd og bekvemmelighed. Disse hovedtelefoner har Hybrid Active Noise Cancelling-teknologi for at minimere distraktioner og levere klar lydkvalitet. Med Bluetooth 5.0-teknologi og et aftageligt 3,5 mm-kabel tilbyder de alsidige tilslutningsmuligheder. Den justerbare hovedbøjle og ørepuderne i memory-skum giver komfort til brug hele dagen, mens batteriet på 800 mAh understøtter udvidet afspilning. Intuitive kontroller på ørekoppen gør det nemt at styre musik og opkald.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikFarve: SortHøjopløsnings-audio: JaMaks. driftsafstand: 10 mØrepudemateriale: HukommelsesskumProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - 35 mm jackstikYderligere funktioner: TransparenstilstandLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: PET - 40 mmBluetooth audiocodec: SBC, AACBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.0Forbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHove...

Produktspecifikationer

Mærke: Everel Group
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.42g
EAN: 0194644127008
Varenr.: 1853295
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort
-26%409 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort billede

Produktinformation

Soundcore Q20i - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sortOplev Soundcore Q20i-hovedtelefonerne fra Anker Group, der er designet til dem, der sætter pris på kvalitetslyd og bekvemmelighed. Disse hovedtelefoner har Hybrid Active Noise Cancelling-teknologi for at minimere distraktioner og levere klar lydkvalitet. Med Bluetooth 5.0-teknologi og et aftageligt 3,5 mm-kabel tilbyder de alsidige tilslutningsmuligheder. Den justerbare hovedbøjle og ørepuderne i memory-skum giver komfort til brug hele dagen, mens batteriet på 800 mAh understøtter udvidet afspilning. Intuitive kontroller på ørekoppen gør det nemt at styre musik og opkald.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikFarve: SortHøjopløsnings-audio: JaMaks. driftsafstand: 10 mØrepudemateriale: HukommelsesskumProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - 35 mm jackstikYderligere funktioner: TransparenstilstandLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: PET - 40 mmBluetooth audiocodec: SBC, AACBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.0Forbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: Fuld størrelseHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 16 OhmJusterbart pandebånd: JaLydeffekter: BassUpLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetMed mikrofoner: 1Støjannullering: JaFjernbetjeningStyring: Lydstyrkestrøm tændt/slukketbesvar/afslutafspil/pausenæste/foregående nummerafvis opkaldstemmeassistentstøjannullerende/omgivende lydtilstandsknapTilslutningerForbindelsestype: Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) | USB-C (kun strøm) (24 pin USB-C)KabelAftageligt kabel: JaDiverseKabeloplysninger: Mini-telefon 3,5 mm 3-pæl kabel - aftagelig | USB-C opladningskabelOverensstemmelsesstandarder: BQBEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladeligDriftstid (op til): 60 time(r)Genopladningstid: 2 time(r)Kapacitet: 800 mAhRun Time detaljer: Løbende playback (støjannullering FRA): op til 60 timer | Løbende playback (støjannullering TIL): op til 40 timerProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 18 månederBæredygtighedsoplysningerTCO-certificeret: TCO Certificerede Headsets 9...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Everel Group
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.42g
EAN: 0194644127008
Varenr.: 1853295
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Soundcore Q20i Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker soundcore Q20i - Black
490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK363 kr363 krKøb
2Boligcenter DK389 kr389 krKøb
3Vivas DK409 kr478 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Proshop DK490 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort

PriceData har fulgt prisen på Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort i 115 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 74 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Trådløse høretelefoner Soundcore Q20i med ANC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026363 kr1 kr (0%)
29. maj 2026362 kr4 kr (1%)
28. maj 2026366 kr1 kr (0%)
27. maj 2026367 kr4 kr (1%)
25. maj 2026371 kr4 kr (1%)
24. maj 2026375 kr31 kr (9%)
23. maj 2026344 kr3 kr (1%)
22. maj 2026347 kr1 kr (0%)
21. maj 2026348 kr3 kr (1%)
20. maj 2026351 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret