Gå til hovedindhold

Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort

XiaomiHøjttalereEAN: 6941948704206
Pris fra 294 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 277 kr 8. maj

Sammenlign priser på Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi - Lydbarsystem - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth
294 kr
Til butik
Xiaomi - Lydbarsystem - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Soundbar
Farve: 3
Artikel nr.: QBH4286EU
EAN: 6941948704206
Varenr.: 21688920
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi 2.0-kanal Soundbarsystem Sort
295 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi Soundbar 2.0 30W
299 kr
Til butik
Xiaomi Soundbar 2.0 30W billede

Produktinformation

Xiaomi Soundbar 2.0 30W giver enkel, kablet lyd til dit TV, din medieafspiller eller din projektor – tilslut via SPDIF, optisk eller AUX alt efter dine porte. Med 30W effekt og 2.0 stereokanaler får du tydelig lyd til film, serier og almindelig TV-brug. Farve: mat sort. I pakken: Xiaomi Soundbar 2.0 30W.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Soundbar
Artikel nr.: XI3525
EAN: 6941948704206
Varenr.: 24347
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Soundbar 2.0 kanal - Xiaomi - sort
-21%349 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Soundbar 2.0 kanal - Xiaomi - sort
-20%369 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Soundbar 2.0 - Black
369 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi 2.0-kanal Lydbarsystem Sort
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK294 kr333 krKøb
2CompuMail DK295 kr295 krKøb
3Av-Cables DK299 kr299 krKøb
4Boligcenter DK349 kr349 krKøb
5Vivas DK369 kr438 krKøb
6Proshop DK369 kr408 krKøb
7Ultrashop399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Soundbar Xiaomi S22E 2.0 kanaler 30 W med Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026294 kr6 kr (2%)
28. maj 2026288 kr1 kr (0%)
25. maj 2026287 kr1 kr (0%)
18. maj 2026288 kr1 kr (0%)
13. maj 2026287 kr9 kr (3%)
11. maj 2026278 kr1 kr (0%)
10. maj 2026279 kr1 kr (0%)
9. maj 2026278 kr1 kr (0%)
8. maj 2026277 kr9 kr (3%)
7. maj 2026286 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret