Gå til hovedindhold

Plus Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå

PlusSanitetEAN: 5411183170339
Pris fra 61 krtil 70 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 27. maj

Sammenlign priser på Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SOUDASEAL HY20 Betongrå 290 ml
61 kr
Til butik
SOUDASEAL HY20 Betongrå 290 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
Kategori: Fugemasse
Farve: 1
Artikel nr.: 153630
EAN: 5411183170339
Varenr.: 7055133
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGEMASSE HY20 SMX 290ML BETONGRÅ
62,99 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå
-25%63,09 kr
Før 84,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå billede

Produktinformation

Dette innovative fugemateriale er en malbar polymerbaseret masse, der er ideel til anvendelse i en række forskellige byggeprojekter, både indendørs og udendørs. Materialet udmærker sig ved sin alsidighed og kan anvendes effektivt omkring åbninger som vind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Fugemasse og skum
EAN: 5411183170339
Varenr.: 289502
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fugemasse hy20 smx 290ml betongrå
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
2EL-GROSSISTEN62,99 kr62,99 krKøb
3Globaltools.dk63,09 kr63,09 krKøb
4MaintainIt70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå

PriceData har fulgt prisen på Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Soudaseal HY20 polymer-fugemasse 290ml betongrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202661 kr1 kr (2%)
27. maj 202660 kr1 kr (2%)
23. maj 202661 kr1 kr (2%)
18. maj 202662 kr
14. maj 202662,99 kr1,99 kr (3%)
13. maj 202661 kr1 kr (2%)
12. maj 202660 kr1 kr (2%)
8. maj 202661 kr1 kr (2%)
6. maj 202660 kr1 kr (2%)
30. apr. 202661 kr1,43 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret