Gå til hovedindhold

SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron

SoudalRedskaberEAN: 5411183134386
Pris fra 39 krtil 42,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3,5 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fugemasse Soudafalt tagfuge, sort, 310 ml
39 kr
Til butik
Fugemasse Soudafalt tagfuge, sort, 310 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj Byggematerialer Fuge
EAN: 5411183134386
Varenr.: 271473043
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fugemasse Bitumen Soudafalt Sort 310Ml
41,28 kr
Til butik
Fugemasse Bitumen Soudafalt Sort 310Ml billede

Produktinformation

Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen. • Nød reparationer, selv i regnvejr! • Tætning af skotrender og afløb • Tåler bevægelser op til 10 % • Kold limning af alle typer tagbeklædning Soudafalt er en tag reparations fu

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Plumbing
EAN: 5411183134386
Varenr.: 8014404157762
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron
41,46 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Soudafalt bitumen tagfugemasse 310ml sort
-37%42,5 kr
Før 67,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fugemasse bitumen soudafalt sort 310ml
42,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK39 kr39 krKøb
2Billigelogvvs.dk41,28 kr41,28 krKøb
3CS MEGASTORE DK41,46 kr80,46 krKøb
4Globaltools.dk42,5 kr42,5 krKøb
5MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron

PriceData har fulgt prisen på SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron i 172 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for SOUDAL Soudafalt er en tag reparations fuge baseret på bitumen sort 310ml patron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639 kr2,46 kr (6%)
2. jun. 202641,46 kr
1. jun. 202641,28 kr2,28 kr (6%)
27. maj 202639 kr2,28 kr (6%)
26. maj 202641,28 kr2,28 kr (6%)
23. maj 202639 kr2,28 kr (6%)
22. maj 202641,28 kr2,28 kr (6%)
8. maj 202639 kr2,28 kr (6%)
7. maj 202641,28 kr2,28 kr (6%)
30. apr. 202639 kr2,28 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret