Gå til hovedindhold

None Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252

NoneMaleredskaberEAN: 9002588390017
Pris fra 29,5 krtil 75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45,5 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Schuller Samurai Black Edition knivblade - 10 stk
29,5 kr
Til butik
Schuller Samurai Black Edition knivblade - 10 stk billede

Produktinformation

Ultra skarpe og holdbare Samurai klinger Populære Samurai knivblade til professionel brug indenfor industri og håndværk Produkt egenskaber Samurai klinge i rustfri stål Nippon-Cutter 18mm Black edition klinge 3 x sharp (ekstra skarp) Sk2 heated

Produktspecifikationer

Mærke: Schuller
Kategori: Skrabere og knive
Farve: Sort
Størrelse: 18 mm
EAN: 9002588390017
Varenr.: 251713
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk
-31%52 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soret knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk
64 kr
Til butik
Soret knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk billede

Produktinformation

10 stk. ekstra klinger i sikkerhedsetui. Ekstra skarpe og holdbare Samurai klinger i rustfri stål.208862 - Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stkAntal: 10 stkBredde: klinge 18 mmTykkelse: klinge 0,5 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsværktøj
Artikel nr.: 1603252
EAN: 9002588390017
Varenr.: 208862
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver29,5 kr29,5 krKøb
2RenBåd.dk52 kr52 krKøb
3Watski DK64 kr64 krKøb
4Anyparts75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252

PriceData har fulgt prisen på Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 29,5 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 29,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sorte knivblade til Samurai hobbykniv 18 mm 10 stk - 1603252 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 202629,5 kr19,5 kr (40%)
9. apr. 202649 kr19,5 kr (66%)
23. mar. 202629,5 kr19,5 kr (40%)
22. mar. 202649 kr19,5 kr (66%)
23. feb. 202629,5 kr19,5 kr (40%)
22. feb. 202649 kr19,5 kr (66%)
12. feb. 202629,5 kr19,5 kr (40%)
11. feb. 202649 kr19,5 kr (66%)
4. feb. 202629,5 kr19,5 kr (40%)
3. feb. 202649 kr19,5 kr (66%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret