Gå til hovedindhold

Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind

FreseSanitetEAN: 5705564050243
Pris fra 41 krtil 48,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 7,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 28. maj

Sammenlign priser på Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind
41 kr
Til butik
Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: FRESE
Kategori: Udendørshaner
Farve: 1
Artikel nr.: 07-2623
EAN: 5705564050243
Varenr.: 3500196
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Løs nøgle til Frese aftapsventil og gårdpostehane
42 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Frese sort plast nøgle t/aftapsventil og gårdpostehane
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese indstillingsnøgle til gårdpostehane
44 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Frese - Ngle til aftapshane og grdpostehane med "stjerne" spindel
47,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Frese indstillingsnøgle gårdpostehane
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2LavprisVVS42 kr42 krKøb
3BilligVVS DK44 kr44 krKøb
4Proshop DK44 kr83 krKøb
5WATTOO.DK47,75 kr47,75 krKøb
6VVS.dk48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind

PriceData har fulgt prisen på Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind i 168 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sort plastik nøgle til Frese gårdpostehane og aftapventiler - rundt topstykke/gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202641 kr1 kr (2%)
1. jun. 202642 kr2 kr (5%)
28. maj 202640 kr1 kr (2%)
20. maj 202641 kr1 kr (2%)
20. apr. 202642 kr1 kr (2%)
18. apr. 202641 kr1 kr (2%)
17. apr. 202642 kr1 kr (2%)
16. jan. 202641 kr1 kr (2%)
7. jan. 202642 kr2 kr (5%)
21. dec. 202540 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret