Gå til hovedindhold

MG9 Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat

MG9RedskaberEAN: 5706269299289
Pris fra 209 krtil 325 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sorbix Universal Kattegrus, 20 kg
209 kr
Til butik
Sorbix Universal Kattegrus, 20 kg billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj Kemi & rengring Kattegrus
EAN: 5706269299289
Varenr.: 3805703501
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kattegrus sorbix 20kg
225 kr
Til butik
Kattegrus sorbix 20kg billede

Produktinformation

Sorbix Universal er en meget populær granulat fremstillet af moler. Denne granulat er rødbrun i farven og har en god absorberingsevne. Er velegnet som universal absorber til stort set alle typer spild: olier, syrer, baser, vandige- og organiske opløsnings...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MG9
Kategori: absorberingskorn
EAN: 5706269299289
Varenr.: 5497618426
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat
239,38 kr
Til butik
Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat billede

Produktinformation

Sorbix Universal 20 kg Sorbix Universal 20 kg er den perfekte løsning til at bekæmpe forskellige typer af spildstoffer, takket være dets høje absorberingsevne og alsidig brug. Dette granulat, der er lavet af kvalitetsmoler, har vundet popularitet blandt b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sorbix
Kategori: Olie & Kemikaliespild
EAN: 5706269299289
Varenr.: 47367145619793
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sorbix Universal Granulat, 20 kg
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK209 kr209 krKøb
2MaintainIt225 kr225 krKøb
3Sikkerhedsgiganten239,38 kr239,38 krKøb
4CS MEGASTORE DK325 kr394 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat

PriceData har fulgt prisen på Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat i 178 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sorbix Universal 20 kg | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Granulat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026209 kr3,3 kr (2%)
9. maj 2026205,7 kr2,49 kr (1%)
7. maj 2026203,21 kr5,79 kr (3%)
6. maj 2026209 kr5,79 kr (3%)
21. mar. 2026203,21 kr3,79 kr (2%)
20. mar. 2026207 kr3,79 kr (2%)
17. mar. 2026203,21 kr3,79 kr (2%)
16. mar. 2026207 kr3,79 kr (2%)
8. mar. 2026203,21 kr10,21 kr (5%)
7. mar. 2026193 kr10,21 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret