Gå til hovedindhold

Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W

SonyHøjttalereEAN: 4548736109964
Pris fra 2.393 krtil 3.744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.351 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.225 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2393 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony SA-SW3 Subwoofer Sort
2.393 kr
Til butik
Sony SA-SW3 Subwoofer Sort billede

Produktinformation

Sony SA-SW3 - Subwoofer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: SASW3.CEL
EAN: 4548736109964
Varenr.: 999515210
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony SA-SW3 - Subwoofer - trådløs
2.404 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony SA-SW3 - Wireless 6" Subwoofer - 200W
2.404 kr
Til butik
Sony SA-SW3 - Wireless 6" Subwoofer - 200W billede

Produktinformation

Trådløs subwoofer SA-SW3 leverer dyb, kraftig 200 W bas fra en 160 mm enhed og er designet til at forbedre kompatible hjemmebiografsystemer og soundbars med en mere biograflignende surroundoplevelse. SA-SW3 er bygget som en basrefleks-subwoofer og giver et fyldigere punch i de lave frekvenser til film og musik, samtidig med at lyden holdes klar og autentisk, med enkel opsætning der forbinder trådløst, når den tændes. 200 W fyldig, kraftig basudgang 160 mm enhed til dyb bas Basrefleks-højttalerdesign for dybere lave frekvenser Σ Magnetic Circuit for dyb, klar bas med mindre forvrængning Trådløs forbindelse for nem opsætning uden kabler Eksklusivt design, der matcher Sony hjemmebiografsystemer og soundbars Nyd klarere dialog og mere medrivende soundtracks med bas, du kan mærke.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: HiFi hoejtaler
Artikel nr.: SASW3.CEL
EAN: 4548736109964
Varenr.: 3154511
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony SA-SW3 Compact subwoofer (sort)
2.983 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W
3.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.393 kr2.393 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.404 kr2.404 krKøb
3Proshop DK2.404 kr2.404 krKøb
4Komplett DK2.983 kr2.983 krKøb
5Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W

PriceData har fulgt prisen på Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.900 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 3.460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.628 kr.

Den nuværende pris på 2.393 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sony Sa-sw3 Compact Subwoofer Sort Aktiv Subwoofer 200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20262.393 kr22 kr (1%)
13. maj 20262.371 kr11 kr (0%)
12. maj 20262.382 kr11 kr (0%)
1. maj 20262.371 kr1 kr (0%)
22. apr. 20262.370 kr1 kr (0%)
20. apr. 20262.371 kr1 kr (0%)
19. apr. 20262.370 kr1 kr (0%)
18. apr. 20262.371 kr1 kr (0%)
16. apr. 20262.370 kr1 kr (0%)
15. apr. 20262.371 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret