Gå til hovedindhold

Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk

SonyVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0711719579533
Pris fra 212 krtil 289 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 192 kr 6. maj

Sammenlign priser på Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony Playstation 5 Vertical Stand for PS5 SLIM
212 kr
Til butik
Sony Playstation 5 Vertical Stand for PS5 SLIM billede

Produktinformation

Sony Playstation 5 Vertical Stand for PS5 SLIM

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: 9579533
EAN: 0711719579533
Varenr.: 1001795292
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sony Vertical Stand til PlayStation 5 - Sort
-15%219 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony Vertical Stand til PlayStation 5 - Sort billede

Produktinformation

Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb USB-kabel Sony 0711719579533 Sort til en uovertruffen pris.Det originale vertikale stativ fra Sony designet til PlayStation 5-konsollen tilbyder en praktisk og sikker løsning til at holde konsollen stabil i lodret position, hvilket optimerer pladsen og sikrer korrekt ventilation af enheden. Dets finish i sort farve sikrer en æstetisk perfekt integration med konsollen og bevarer det elegante og moderne design, som PS5 er kendt for. Dette stativ inkluderer eksklusive skruer, der sikrer en fast og sikker montering, hvilket forhindrer uønskede bevægelser eller utilsigtede fald, der kan beskadige udstyret. Fremstillet af kompatible og robuste materialer, muliggør det en nem og stabil installation og giver ekstra støtte under lange spilsessioner eller daglig brug. Desuden er tilbehøret designet til fuld kompatibilitet med systemet uden at forstyrre porte eller varmeafledningsmekanismen. Dette stativ er et essentielt tilbehør, der forlænger konsollens levetid ved at sikre korrekt fastgørelse i lodret position og bidrager til orden og funktionalitet i spillemiljøet. Samlet set repræsenterer Sony vertikale stativ til PS5 et kvalitetsprodukt, der kombinerer design, holdbarhed og kompatibilitet og sikrer en optimal oplevelse for brugere af denne næste generations konsol.Farve: SortSprog: EngelskInkluderer: SkruerPlatform: PlayStation 5...

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: USB-kabler
Vægt: 1g
EAN: 0711719579533
Varenr.: 1277784
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony Vertical Stand - Miscellaneous - Sony PlayStation 5
219 kr
Til butik
Sony Vertical Stand - Miscellaneous - Sony PlayStation 5 billede

Produktinformation

Lodret stativ til PS5®-konsoller Stil din PS5®-konsol med stil Det lodrette stativ til PS5® holder din konsol sikker i opretstående position. Kompatibel hardware: PS5® CFI-1000 modelgruppe, PS5® CFI-2000 modelgruppe - slim PS5®-konsoller sælges separat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 711719579533
EAN: 0711719579533
Varenr.: 3213233
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony | Playstation® 5 Slim Vertical stand - Sort/Sølv
222 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PlayStation 5 Vertical Stand - upright stand
232 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony - Playstation 5 Slim Stander
239,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk
269 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vertikal stand til PlayStation 5 Slim - Sony
279 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony Playstation 5 Vertical Stand for PS5 SLIM
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK212 kr212 krKøb
2Boligcenter DK219 kr219 krKøb
3Proshop DK219 kr258 krKøb
4CS MEGASTORE DK222 kr261 krKøb
5Teknikproffset DK232 kr281 krKøb
6Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
7Geekd269 kr269 krKøb
8Vivas DK279 kr348 krKøb
9Ultrashop289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Sony Playstation 5 Vertical Stander til Slim PS5 Stander - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026212 kr20 kr (10%)
6. maj 2026192 kr20 kr (9%)
31. jan. 2026212 kr5 kr (2%)
17. dec. 2025217 kr2 kr (1%)
15. dec. 2025215 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret