Gå til hovedindhold

Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort

SonyHovedtelefoner og headsetEAN: 4905524929225
Pris fra 115 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 6. maj

Sammenlign priser på Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony MDR EX110AP Kabling Øreproptelefoner Sort
115 kr
Til butik
Sony MDR EX110AP Kabling Øreproptelefoner Sort billede

Produktinformation

Sony MDR-EX110AP - Øreproptelefoner med mik. - i øret - kablet - 3,5 mm jackstik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: MDREX110APB.CE7
EAN: 4905524929225
Varenr.: 988237966
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony MDR-EX110AP Headset - Black
120 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort billede

Produktinformation

Klar stereolyd fra 9 mm neodymium-drivere til opkald og musik In-line mikrofon til håndfri opkald og hurtige svar Kablet 3.5 mm-stik sikrer universel kompatibilitet med enheder Lav impedans på 16 Ohm og bred frekvensrespons fra 5 - 24000 Hz for fyldig gengivelse 1.2 m kabel, diskret sort design og 2 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: In-Ear
Artikel nr.: MDREX110APB.CE7
EAN: 4905524929225
Varenr.: 5011046523
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony MDR EX110AP Kabling Øreproptelefoner Sort
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK115 kr115 krKøb
2Proshop DK120 kr159 krKøb
3Dustin DK161 kr247,25 krKøb
4Ultrashop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort

PriceData har fulgt prisen på Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Sony Mdr-ex110ap In-ear Hovedtelefoner Med Mikrofon Stereo Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026115 kr10 kr (10%)
27. maj 2026105 kr2 kr (2%)
23. maj 2026103 kr12 kr (10%)
15. maj 2026115 kr3 kr (3%)
7. maj 2026118 kr23 kr (24%)
6. maj 202695 kr2 kr (2%)
28. apr. 202697 kr1 kr (1%)
27. apr. 202698 kr2 kr (2%)
13. apr. 2026100 kr2 kr (2%)
9. apr. 2026102 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret