Gå til hovedindhold

Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II

Pris fra 1.447 krtil 1.589 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.446 kr 8. maj

Sammenlign priser på Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1447 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony FA-WRR1 Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager Sort
1.447 kr
Til butik
Sony FA-WRR1 Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager Sort billede

Produktinformation

Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G; α6300; α6500; α7 III; α7R III; α7s III; α9; α99 II

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: FAWRR1.CE7
EAN: 4548736039025
Varenr.: 991619761
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II
1.455 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony FA-WRR1 - wireless flash synchronization receiver
1.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.447 kr1.447 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.455 kr1.455 krKøb
3Proshop DK1.589 kr1.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II

PriceData har fulgt prisen på Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.446 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.474 kr.

Den nuværende pris på 1.447 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sony FA-WRR1 - Trådløs blitzsynkroniseringsmodtager - for VLOGCAM ZV-1G a6300 a6500 a7 III a7R III a7s III a9 a99 II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.447 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.446 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.454 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.446 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.454 kr41 kr (3%)
30. apr. 20261.495 kr49 kr (3%)
16. apr. 20261.446 kr8 kr (1%)
15. apr. 20261.454 kr20 kr (1%)
6. apr. 20261.474 kr1 kr (0%)
2. mar. 20261.475 kr28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret