Gå til hovedindhold

Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort

SonyMikrofonerEAN: 4548736100671
Pris fra 2.284 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 835 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.934 kr 9. maj

Sammenlign priser på Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2284 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony ECM B1M Mikrofon Kablet Sort
2.284 kr
Til butik
Sony ECM B1M Mikrofon Kablet Sort billede

Produktinformation

Sony ECM-B1M - Mikrofon - for Cinema Line ILME-FX3; Handycam FDR-AX43, FDR-AX45, FDR-AX60; α7C; α7R IV; α7s III; α9 II

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: ECMB1M.SYU
EAN: 4548736100671
Varenr.: 994969956
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony ECM B1M Mikrofon Kablet Sort
2.549 kr
Til butik
Sony ECM B1M Mikrofon Kablet Sort billede

Produktinformation

Sony ECM B1M Mikrofon Kablet Sort Oplev den fantastiske lydkvalitet med Sony ECM B1M Mikrofon Kablet Sort, designet til både amatører og professionelle. Denne mikrofon er perfekt til videooptagelser, interviews og musikproduktion, hvor klar lyd er afgøren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4548736100671
Varenr.: 131357
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony ECM B1M
2.851 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrofon til kamera Sony ECM-B1M
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrofon til kamera Sony ECM-B1M
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.284 kr2.284 krKøb
2Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
3Proshop DK2.851 kr2.851 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort

PriceData har fulgt prisen på Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1.934 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 2.851 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.386 kr.

Den nuværende pris på 2.284 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Sony ECM-B1M shotgun-mikrofon - kablet, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.284 kr10 kr (0%)
30. maj 20262.294 kr12 kr (1%)
29. maj 20262.282 kr12 kr (1%)
27. maj 20262.270 kr12 kr (1%)
26. maj 20262.282 kr115 kr (5%)
25. maj 20262.167 kr127 kr (6%)
23. maj 20262.294 kr24 kr (1%)
20. maj 20262.270 kr172 kr (7%)
19. maj 20262.442 kr508 kr (26%)
9. maj 20261.934 kr324 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret