Gå til hovedindhold

Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet

SonyElektronikEAN: 4548736144194
Pris fra 697 krtil 988 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 677 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 697 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony BDP-S1700K Blu-ray-skivespiller
697 kr
Til butik
Sony BDP-S1700K Blu-ray-skivespiller billede

Produktinformation

Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: BDPS1700K.EC1
EAN: 4548736144194
Varenr.: 1003308863
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet
710 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony BDP-S1700K - Blu-ray disc player
809 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony BDP-S1700K Blu-ray-afspiller
821 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony BDP-S1700K Blu-ray-skivespiller
949 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Bdp-s1700k Blu-ray-afspiller
988 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK697 kr697 krKøb
2CS MEGASTORE DK710 kr749 krKøb
3Proshop DK809 kr848 krKøb
4Teknikproffset DK821 kr880 krKøb
5Ultrashop949 kr949 krKøb
6Dustin DK988 kr1.074,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet i 115 dage. Laveste pris i perioden er 677 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 700 kr.

Den nuværende pris på 697 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Sony BDP-S1700K - Blu-ray-skivespiller - Eksklusiv - Ethernet, Fast Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026697 kr6 kr (1%)
25. maj 2026703 kr13 kr (2%)
24. maj 2026716 kr13 kr (2%)
23. maj 2026703 kr6 kr (1%)
22. maj 2026709 kr6 kr (1%)
21. maj 2026703 kr11 kr (2%)
20. maj 2026714 kr6 kr (1%)
19. maj 2026708 kr15 kr (2%)
12. maj 2026693 kr16 kr (2%)
11. maj 2026709 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret