Gå til hovedindhold

Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi

SonyDigitalkameraerEAN: 4548736133785
Pris fra 17.379 krtil 25.324 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7.945 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17.057 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17379 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi
17.379 kr
Til butik
Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spejlløst systemkamera
Farve: 4
Artikel nr.: ILCE7M4KB.CEC
EAN: 4548736133785
Varenr.: 9367435
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony a7 IV ILCE-7M4K 33Megapixel Digitalkamera
17.380 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony a7 Mk IV + FE 28-70mm OSS
17.795 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony A7 Iv + Fe 28-70mm F/3,5-5,6 Oss
25.324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK17.379 kr17.379 krKøb
2CompuMail DK17.380 kr17.380 krKøb
3Proshop DK17.795 kr17.795 krKøb
4Dustin DK25.324 kr25.410,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi

PriceData har fulgt prisen på Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi i 123 dage. Laveste pris i perioden er 16.938 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 17.795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.365 kr.

Den nuværende pris på 17.379 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sony a7 IV ILCE-7M4K - Digitalkamera - spejlløst - 33,0 MP - Fuldformat - 4K / 60 fps FE 28-70 mm OSS-objektiv - Bluetooth, Wi-Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202617.379 kr1 kr (0%)
27. maj 202617.380 kr61 kr (0%)
25. maj 202617.441 kr147 kr (1%)
22. maj 202617.588 kr61 kr (0%)
20. maj 202617.649 kr85 kr (0%)
1. maj 202617.734 kr146 kr (1%)
29. apr. 202617.588 kr146 kr (1%)
25. apr. 202617.734 kr146 kr (1%)
6. apr. 202617.588 kr531 kr (3%)
19. mar. 202617.057 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret