Gå til hovedindhold

SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function

SonoffSikkerhed i hjemmetEAN: 6920075777543
Pris fra 119 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 9. mar.

Sammenlign priser på SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sonoff THR320D TH Elite Smart Wi-Fi temperature and humidity monitoring switch
119 kr
Til butik
Sonoff THR320D TH Elite Smart Wi-Fi temperature and humidity monitoring switch billede

Produktinformation

Sonoff THR320D er et 20 A relæ, som vil finde anvendelse i indendørs swimmingpools, vinhuse eller terrarier. Det vil også fungere godt til boligopvarmning, vandingssystemer eller drivhuse. Produktet fungerer med temperatur- og fugtighedssensorer. Du kan også oprette tidsplaner fra appen og bruge Auto mode. Sonoff relæ understøtter enheder med højt strømforbrug, f.eks. gulvvarme. Derudover giver RJ9 4P4C-stikket dig mulighed for at forbinde produktet til andet udstyr. Afhængigt af den tilsluttede sensor kan du styre temperatur ved hjælp af den hermetiske DS18B20-sensor, fugtighed (SI7021) eller jordfugtighed, som MS01-sensoren tillader. Produktet fungerer også med Home Assistant og IFTTT, hvilket giver større brugerfrihed.

Produktspecifikationer

Mærke: Sonoff
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: THR320D
EAN: 6920075777543
Varenr.: 3215727
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sonoff TH Elite THR320D - WiFi-relæ med temperatur- og fugtmåling
239 kr
Til butik
Sonoff TH Elite THR320D - WiFi-relæ med temperatur- og fugtmåling billede

Produktinformation

Styr dit hjem med smart relæ og præcis målingSonoff TH Elite THR320D er et smart WiFi-relæ, der kombinerer styring af enheders tænd/sluk med temperatur- og luftfugtighedsmåling. Det gør det nemt at automatisere hjemmet og skabe et mere behageligt indeklima. Enheden har et tydeligt display på fronten, så du kan følge målingerne direkte.Ideel til hjemmeautomatisering og sikkerhedI kategorien låse og sikkerhed passer THR320D perfekt ind i et smart hjem, hvor du ønsker kontrol og overblik. Brug den til at aktivere udstyr efter valgte grænseværdier eller til at få besked, når klimaet ændrer sig. Enheden arbejder via WiFi og fungerer med eWeLink-appen til styring og scenarier.Model: THR320DType: WiFi-relæ med temperatur- og fugtmålingDisplay: Frontdisplay til visning af værdierApp-styring: eWeLinkBrand: Sonoff...

Produktspecifikationer

Mærke: SONOFF
Kategori: Låse
Vægt: 0.46g
EAN: 6920075777543
Varenr.: 2177828
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sonoff TH Elite THR320D - WiFi-relæ med temperatur- og fugtmåling
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
3Boligcenter DK239 kr239 krKøb
4Vivas DK259 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function

PriceData har fulgt prisen på SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function i 87 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for SONOFF TH Elite | THR320D | Wifi relay with temperature and humidity measurement function de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026118 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret