Gå til hovedindhold

SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml)

SOME BY MIHudplejeEAN: 8809647394167
Pris fra 119,25 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79,75 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 5. maj

Sammenlign priser på SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Some By Mi Lactosoy Sebum & sorthead Cleansing Oil 200 ml
-25%119,25 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Some By Mi Lactosoy Sebum & sorthead Cleansing Oil 200 ml billede

Produktinformation

Some By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil er en skånsom, vegansk oliebaseret rens, der er målrettet til at rense porerne. Rensen indeholder kæmpenatlysolie og kokosolie, som bidrager til at opløse fedt og olie, og kombinerer probiotiske og ferme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Some By Mi
Kategori: Facial Cleansers
EAN: 8809647394167
Varenr.: 123559
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SOME BY MI - Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing 200ml
128 kr
Til butik
SOME BY MI - Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing 200ml billede

Produktinformation

Some By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil er en mild olie-baseret renseolie, der målretter overskydende talg og sorte hoveder. Den indeholder lactosoy og andre nærende ingredienser, som renser og fugter huden, mens den fjerner urenheder. Velegnet til alle hudtyper, især fedtet og acne-udsat hud, hjælper den med at opretholde hudens fugtbalance og fremme en klarere teint.

Produktspecifikationer

Mærke: SOME BY MI
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809647394167
EAN: 8809647394167
Varenr.: 3331648
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml)
-24%151 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml) billede

Produktinformation

Lacto Soy Sebum & Blackhead Cleansing Oil er en mild og skånsom olie-rens til alle hudtyper, især til sensitiv og fedtet hud, som ofte bliver ramt af urenheder. Denne lette renseolie indeholder talgregulerende vegetabilske olier og et lag af vandbaseret sojamælksekstrakt for at rense make-up, solbeskyttelse, talg og urenheder fra porerne. Duftfri formel, vegan.

Produktspecifikationer

Mærke: Some By Mi
Kategori: Renseolie
0
Artikel nr.: 8809647394167
EAN: 8809647394167
Varenr.: B097232
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
SOME BY MI Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil 200 ml
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk119,25 kr119,25 krKøb
2Proshop DK128 kr167 krKøb
3Bangerhead DK151 kr151 krKøb
4Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml)

PriceData har fulgt prisen på SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 140,02 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 119,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for SoMe By Mi Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil (200 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026119,25 kr7,25 kr (6%)
21. maj 2026112 kr13 kr (10%)
20. maj 2026125 kr19 kr (18%)
17. maj 2026106 kr2 kr (2%)
14. maj 2026104 kr1 kr (1%)
9. maj 2026105 kr4 kr (4%)
7. maj 2026109 kr6 kr (6%)
5. maj 2026103 kr25 kr (20%)
4. maj 2026128 kr10 kr (8%)
3. maj 2026118 kr15 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret