Gå til hovedindhold

Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025

SolaraySundhed og skønhedEAN: 0076280267839
Pris fra 89 krtil 229,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140,95 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025
-61%89 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025 billede

Produktinformation

Kvindetonikum Schisandra er en klatreplante, der stammer fra det nordøstlige Kina og Korea. Plantens frugt er blank rød, saftig og rig på olie, og det er denne del, der anvendes som urtemedicin. Et førsteklasses produkt fra Solaray. Den anbefalede dag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: DATOVARER & OUTLET
EAN: 0076280267839
Varenr.: 17854-1
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Solaray Schizandra (100 kap) - Kosttilskud
-25%171,68 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Schizandra (100 kap) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Solaray Schizandra (100 kap) Solaray Schizandra indeholder ekstrakt af schizandra (Schisandra chinensis), en klassisk adaptogen urt fra traditionel kinesisk medicin, også kaldet 'fem smagsfrugten'. Schizandra er unik ved at indeholde alle fem grundsmage. Schizandra er en adaptogen urt, dvs. den menes traditionelt at hjælpe kroppen med at tilpasse sig stress og fremme generelt velvære. Den indeholder schizandriner og gomisin, der anses for plantens primære bioaktive forbindelser. Schizandra er særlig populær til støtte for lever, energi og mental klarhed. Tag 1 kapsel dagligt til et måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge. Næringsindhold Pr. 1 kapsel: Schizandra (Schisandra chinensis) 580 mg. Ingredienser: Schizandrafrugtpulver (Schisandra chinensis), kapselskaller: HPMC.

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Kosttilskud
EAN: 0076280267839
Varenr.: 57517323321669
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Solaray Schizandra 580 MG, 100kap
184,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Schizandra 580 MG - 100 kap - Solaray
202 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Solaray Schizandra 580 MG - 100 kapsler
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk89 kr89 krKøb
2Muscle House DK171,68 kr210,68 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk184,95 kr184,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked202 kr202 krKøb
5Duft og Natur229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025

PriceData har fulgt prisen på Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025 i 150 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 183,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 48% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Solaray Schisandra 580 MG 100 kap. BEDST FØR 10/2025 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202689 kr82,68 kr (48%)
30. maj 2026171,68 kr82,68 kr (93%)
28. maj 202689 kr82,68 kr (48%)
27. maj 2026171,68 kr82,68 kr (93%)
23. maj 202689 kr82,68 kr (48%)
22. maj 2026171,68 kr82,68 kr (93%)
12. maj 202689 kr82,68 kr (48%)
11. maj 2026171,68 kr82,68 kr (93%)
7. apr. 202689 kr83,46 kr (48%)
6. apr. 2026172,46 kr83,46 kr (94%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret