Gå til hovedindhold

Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud

SolaraySundhed og skønhedEAN: 0076280809695
Pris fra 218,95 krtil 289,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209,96 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Solaray Marietidsel Phytosome 30 kap.
-24%218,95 kr
Før 289,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Marietidsel Phytosome 30 kap. billede

Produktinformation

Marietidsel Phytosome. Phytosome forener silymarin med phosphatidylcholin, der medvirker til at understøtte en sund leverfunktion. Et førsteklasses produkt fra Solaray. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Solaray
EAN: 0076280809695
Varenr.: 7937
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud
-23%221,95 kr
Før 289,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) Solaray Marietidsel Phytosome anvender en patenteret phytosom-teknologi, der binder det aktive stof silybin fra marietidsel (Silybum marianum) til phosphatidylcholin. Dette øger biotilgængeligheden af silybin markant sammenlignet med standardekstrakter. Marietidsel har en lang tradition som leverstøttende urt og er en af de mest undersøgte planter inden for leverfunktion. Silybin, det primære aktive stof, bidrager til leverens normale funktion og beskyttelse. Phytosom-formuleringen sikrer en mere effektiv optagelse i kroppen. Tag 1 kapsel dagligt til et måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge. Næringsindhold Pr. 1 kapsel: Marietidsel Phytosome (Silybum marianum, silybin-phosphatidylcholinekompleks) 240 mg (standardiseret til silybin). Silybin-phosphatidylcholinekompleks (Silybum marianum), kapselskaller: HPMC.

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Kosttilskud
EAN: 0076280809695
Varenr.: 57517322305861
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Solaray Marietidsel Phytosome, 30kap.
233,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Marietidsel Phytosome - 30 kapsler
256 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Solaray Marietidsel Phytosome - 30 kapsler
289,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk218,95 kr218,95 krKøb
2Muscle House DK221,95 kr260,95 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk233,95 kr233,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked256 kr256 krKøb
5Duft og Natur289,95 kr289,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud i 182 dage. Laveste pris i perioden er 209,96 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 218,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Solaray Marietidsel Phytosome (30 kap) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026218,95 kr3 kr (1%)
30. maj 2026221,95 kr3 kr (1%)
28. maj 2026218,95 kr3 kr (1%)
27. maj 2026221,95 kr3 kr (1%)
23. maj 2026218,95 kr3 kr (1%)
22. maj 2026221,95 kr3 kr (1%)
12. maj 2026218,95 kr3 kr (1%)
11. maj 2026221,95 kr3 kr (1%)
4. maj 2026218,95 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026216,95 kr6,99 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret