Gå til hovedindhold

Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud

SolaraySundhed og skønhedEAN: 0076280343595
Pris fra 190,95 krtil 474,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174,95 kr 28. maj

Sammenlign priser på Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
All Omega 3-6-9 - 90 kapsler
-25%190,95 kr
Før 254,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
All Omega 3-6-9 - 90 kapsler billede

Produktinformation

All Omega 3-6-9 er en kombination af fiskeolie og planteolier fra kæmpenatlys og hørfrø.Fiskeolien stammer fra små vildtlevende fisk og er rig på omega-3 fedtsyrerne EPA og DHA, som bidrager til en normal hjertefunktion ved daglig indtagelse af 250 mg EPA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Omega 3-6-9
EAN: 0076280343595
Varenr.: 9543
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud
-25%191,21 kr
Før 254,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) Solaray All Omega 3-6-9 er et bredt omega-fedtsyretilskud, der samler tre naturlige olier i én enkelt kapsel – fiskeolie, kæmpenatlysolie og hørfrøolie. Kombinationen dækker kroppens behov for de vigtigste umættede fedtsyrer fra både marine og plantebaserede kilder. Fiskeolien tilfører EPA og DHA, som er veldokumenterede omega-3-fedtsyrer. DHA bidrager til at vedligeholde en normal hjerne- og synsfunktion, mens EPA og DHA tilsammen understøtter hjertets normale funktion. Kæmpenatlysolien leverer gamma-linolensyre (GLA, omega-6), og hørfrøolien bidrager med alfa-linolensyre (ALA, omega-3) samt oliesyre (omega-9). Tag 1-2 kapsler dagligt til et måltid. Fiskeolien stammer fra bæredygtigt fangede, vildtlevende småfisk. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge. Næringsindhold Pr. 2 kapsler: Fiskeolie 1100 mg (heraf EPA 198 mg, DHA 132 mg), Kæmpenatlysolie 660 mg (heraf GLA/omega-6 58 mg), Hørfrøolie 650 mg (heraf ALA/omega-3 326 mg, oliesyre/omega-9 98 mg). Ingredienser: Fiskeolie, kæmpenatlysolie (Oenothera biennis L.), hørfrøolie (Linum usitatissimum L.), kapselskal: gelatine, fugtbevarende middel: glycerol. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge.

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Kosttilskud
EAN: 0076280343595
Varenr.: 57517317620037
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Solaray All Omega 3-6-9, 90kap.
205,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
All Omega 3-6-9 - 90 kap - Solaray
225 kr
Til butik
Gå til Gravidtid.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Solaray All Omega 3-6-9 fiskeolie. 180 kapsler
474,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur190,95 kr190,95 krKøb
2Muscle House DK191,21 kr230,21 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk205,95 kr205,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked225 kr225 krKøb
5Gravidtid.dk474,95 kr474,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud i 174 dage. Laveste pris i perioden er 163,95 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 211 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 190,95 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Solaray All Omega 3-6-9 (90 kap) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026190,95 kr16 kr (9%)
28. maj 2026174,95 kr16 kr (8%)
27. maj 2026190,95 kr16 kr (9%)
23. maj 2026174,95 kr16 kr (8%)
22. maj 2026190,95 kr16 kr (9%)
12. maj 2026174,95 kr16,26 kr (9%)
11. maj 2026191,21 kr16,26 kr (9%)
7. apr. 2026174,95 kr31 kr (15%)
6. apr. 2026205,95 kr31 kr (18%)
7. mar. 2026174,95 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret