Gå til hovedindhold

Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml

Pris fra 170 krtil 209 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 31. maj

Sammenlign priser på Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 90 ml
-10%170 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 90 ml billede

Produktinformation

Omfavn øjeblikket. Cheirosa 59 Perfume Mist er opløftende og lækker – en træagtig gourmandduft der omslutter dig som varmen fra en glødende solnedgang. Fordyb din krop og dit sind med lokkende noter af vanilje orkidé, sød viol og sandeltræ.

Produktspecifikationer

Kategori: Bodyspray
Artikel nr.: SJ99011600
EAN: 0810912035218
Varenr.: 3296371
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragran
176 kr
Til butik
Sol de Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragran billede

Produktinformation

Sol de Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 90 ml Cheirosa 59 Perfume Mist er opløftende og lækker duft - en træagtig gourmandduft der omslutter dig som varmen fra en glødende varm solnedgang. Fordyb din krop og dit sind med lokkende noter af vanilje orkidé, sød viol og sandeltræ. Cheirosa 59 Perfume Mist er inspireret af året 1959, da sangeren João Gilberto udgav sit første krediterede bossa nova-album, Chega de Saudade (også kendt som No More Blues).

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 810912035218
EAN: 0810912035218
Varenr.: 3291299
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml
195 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sol De Janeiro Cheirosa 59 Delicia Drench 90 ml
199 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 90 ml
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist - 90 ml
199 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist (90 ml)
-9%209 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK170 kr170 krKøb
2Proshop DK176 kr215 krKøb
3Teknikproffset DK195 kr244 krKøb
4Beautycos DK199 kr228 krKøb
5Lyko DK199 kr199 krKøb
6NordicFeel DK199 kr199 krKøb
7Bangerhead DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml

PriceData har fulgt prisen på Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Sol De Janeiro Rio Cheirosa 59 Hair & Body Fragrance Mist 90 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026170 kr21 kr (14%)
31. maj 2026149 kr21 kr (12%)
30. maj 2026170 kr21 kr (14%)
29. maj 2026149 kr21 kr (12%)
28. maj 2026170 kr21 kr (14%)
25. maj 2026149 kr21 kr (12%)
23. maj 2026170 kr21 kr (14%)
21. maj 2026149 kr27 kr (15%)
20. maj 2026176 kr27 kr (18%)
19. maj 2026149 kr27 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret