Gå til hovedindhold

Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml)

Sol de JaneiroBodymistEAN: 0810912038707
Pris fra 149 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml)
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso  (90 ml) billede

Produktinformation

Refresco Paraíso Perfume Mist er inspireret af Grumari-stranden i Rio, hvor junglen møder havet, og hver eneste dråbe forfrisker dine sanser. Denne energigivende duft er frodig og revitaliserende og omslutter dig med vilde regnskovsorkideer, der flettes sammen med friske havbriser og saftige brasilianske blå kaktus. Soak it in.

Produktspecifikationer

Kategori: Bodymist
0
Artikel nr.: SJ99044600
EAN: 0810912038707
Varenr.: B102650
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso 90ml
-25%164 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sol de Janeiro Refresco Paraíso Limited Edition Perfume Mist 90 ml
199 kr
Til butik
Sol de Janeiro Refresco Paraíso Limited Edition Perfume Mist 90 ml billede

Produktinformation

🌴 Limited Edition duftmist · Frisk, tropisk signatur · Let som en sommerbrise Slip en forfriskende, solkysset duft fri med denne limited edition body mist, der indfanger følelsen af ferie og varme dage ved kysten. Tågen lægger sig som et ultralet slør på hud og hår, så du dufter rent og opløftet uden at virke tung. Perfekt, når du ønsker en let, glad og tropisk aura – hele dagen. Fordele Let, opfriskende duftmist i limited edition Frisk, tropisk duftprofil med sprudlende top og blød, cremet varme i bunden Kan bruges på både krop og hår Oplagt til lag-på-lag over bodylotion for øget holdbarhed Ideel til dagtimerne og til hurtige opfriskninger på farten Sådan bruger du produktet Spray 2–4 pump på pulspunkter som hals, håndled og dekolleté. For længere holdbarhed: Påfør efter bad på let fugtet hud eller oven på din bodylotion. Opfrisk efter behov i løbet af dagen for at forstærke duften. Tip: Mist let i håret eller på tøj fra 20–30 cm afstand. Undgå sarte tekstiler. Resultat En ren og opløftende duft, der føles som ny energi på huden – med en tropisk, solrig signatur, der gør hverdagen lidt mere paradislignende. Godt at vide Kun til udvortes brug. Undgå kontakt med øjnene. Brug ikke i nærheden af åben ild eller varmekilder. Opbevares køligt og tørt, samt utilgængeligt for børn.

Produktspecifikationer

Kategori: Ugens tilbud
Størrelse: 90.00ml
Artikel nr.: 810912038707
EAN: 0810912038707
Varenr.: 810912038707
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso - 90 ml
199 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso 90 m
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK149 kr149 krKøb
2Cocopanda DK164 kr164 krKøb
3Beautycos DK199 kr228 krKøb
4NordicFeel DK199 kr199 krKøb
5Lyko DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml)

PriceData har fulgt prisen på Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml) i 63 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Sol de Janeiro Limited Edition Perfume Mist Refresco Paraiso (90 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026149 kr15 kr (9%)
29. maj 2026164 kr5 kr (3%)
28. maj 2026159 kr5 kr (3%)
21. maj 2026164 kr35 kr (18%)
18. maj 2026199 kr40 kr (25%)
8. maj 2026159 kr40 kr (20%)
6. maj 2026199 kr39 kr (24%)
5. maj 2026160 kr39 kr (20%)
2. apr. 2026199 kr50 kr (20%)
31. mar. 2026249 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret