Gå til hovedindhold

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml

Sol de JaneiroLotion og fugtighedscremePrebiotisk hibiscusDaglig kropspleje for tør hudEAN: 0810912034815

Fløjlsblødt kropssmør med prebiotisk hibiscus og brasiliansk beroligende kompleks. Reparerer hudens beskyttende barriere og efterlader huden glat og strålende. Læs mere

Pris fra 104,96 krtil 199,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 94,99 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.96 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol De Janeiro Delicia Drench Cream 75ml
104,96 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter
123 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janerio Delicia Drench Body Butter (75 ml)
-35%135 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml
-25%144 kr
Før 192 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml
146 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sol De Janeiro Delicia Drench 75 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml
169 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml
169 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sol De Janeiro - Delicia Drench 75 Ml
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK104,96 kr143,96 krKøb
2Proshop DK123 kr162 krKøb
3Bangerhead DK135 kr135 krKøb
4Cocopanda DK144 kr144 krKøb
5Teknikproffset DK146 kr195 krKøb
6Beautycos DK169 kr198 krKøb
7Lyko DK169 kr169 krKøb
8NordicFeel DK169 kr169 krKøb
9Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75ml

Sol de Janeiro

Fløjlsblødt kropssmør med prebiotisk hibiscus og brasiliansk beroligende kompleks. Reparerer hudens beskyttende barriere og efterlader huden glat og strålende.

• Daglig kropspleje for tør hud
• Prebiotisk hibiscus

Beskrivelse

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter er et luksuriøst kropssmør med en fløjlsblød finish, der tilfører langvarig fugt til huden. Denne ultrarige formel styrker hudens beskyttende barriere og trænger dybt ned for at levere intens næring. Indeholder unikke brasilianske ingredienser som Bacurí Butter, Copaiba Resin og Passionflower Seed Oil sammen med prebiotisk hibiscus og hyaluronsyre. Duften af vanilje orkidé skaber en opløftende sanseoplevelse. Trods den fede konsistens absorberes produktet hurtigt og efterlader huden mærkbart blødere, glattere og gennemfugtet hele dagen. Perfekt til tør hud der trænger til reparation og intensiv pleje.

Specifikationer

duft:Vanilje orkidé
fordele:Styrker hudens barriere, beroligende, fugtgivende
hudtype:Alle hudtyper, især tør hud
konsistens:Fløjlsblød body butter
størrelse:75ml
ingredienser:Bacurí Butter, Copaiba Resin, Passionflower Seed Oil, Prebiotisk Hibiscus, Hyaluronsyre
absorptionstid:Hurtig absorption

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder fugten fra Delicia Drench Body Butter?

Delicia Drench leverer langvarig fugt der holder hele dagen. Den styrker hudens naturlige barriere og hjælper med at låse fugten inde.

Er produktet egnet til følsom hud?

Ja, produktet indeholder prebiotisk hibiscus og brasiliansk beroligende kompleks der hjælper med at berolige rødme og irritation. Det er også vegansk og cruelty-free.

Hvordan bruger jeg body butteren bedst?

Massér produktet ind på hele kroppen efter bad eller bruser. Koncentrér dig om tørre områder. Giv huden tid til at absorbere ingredienserne for bedste resultat.

Hvad gør vanilje orkidé duften særlig?

Vanilje orkidé duften skaber en luksuriøs og opløftende sanseoplevelse der efterlader huden duftende og forfrisket hele dagen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 104,96 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 104,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026104,96 kr
30. maj 2026105,68 kr
28. maj 2026105,78 kr
25. maj 2026105,68 kr
24. maj 2026105,59 kr
23. maj 2026105,5 kr
22. maj 2026105,59 kr
21. maj 2026105,5 kr
18. maj 2026105,41 kr
17. maj 2026105,59 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret