Gå til hovedindhold

Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml

Sol de JaneiroLotion og fugtighedscremeVanilje duft og hydreringDaglig kropspleje og hydreringEAN: 0810912032019

Sol De Janeiro Bum Bum Cream med vanilje duft. Hydrerende kropslotion der giver silkeblød hud og behagelig blødhed til daglig brug på kroppen. Læs mere

Pris fra 252,65 krtil 610,2 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 357,55 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 252,03 kr 16. maj

Sammenlign priser på Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252.65 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream 240 ml
252,65 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream 240 ml
-25%261 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
324 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml
349 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum cream 240 ml
369 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Body Cream 240 ml
371 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sol De Janeiro - Brazilian Bum Bum Creme 240 Ml
379,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Brazilian Duo Bum Bum Cream 240 ml + Crush Body Mist 240 ml - 480 ml
-10%610,2 kr
Før 678 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK252,65 kr291,65 krKøb
2Cocopanda DK261 kr261 krKøb
3Proshop DK324 kr363 krKøb
4Hobbix349 kr349 krKøb
5Lyko DK369 kr369 krKøb
6Teknikproffset DK371 kr420 krKøb
7Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb
8NordicFeel DK610,2 kr610,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro

Sol De Janeiro Bum Bum Cream med vanilje duft. Hydrerende kropslotion der giver silkeblød hud og behagelig blødhed til daglig brug på kroppen.

• bodylotion
• kropslotion
• bodycrème
• kropscrème
• fugtcrème
• vanilje lotion
• sol de janeiro
• bum bum cream
• braziliansk
• parfumeret lotion
• Daglig kropspleje og hydrering
• Vanilje duft og hydrering

Beskrivelse

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream er en luksuriøs bodylotion med den karakteristiske vanilje duft, der giver huden intens hydrering og silkeblød følelse. Denne parfumerede kropspleje er skabt til kvinder, der ønsker en sanselig oplevelse i deres daglige skønhedsrutine. Lotionen har en rig formel, der fugter huden dybt og efterlader en behagelig blødhed, som holder hele dagen. Den varme og indbydende vaniljearoma skaber en eksotisk atmosfære, der transporterer dig til Brasiliens strande. Produktet er velegnet til alle hudtyper og kan bruges dagligt, særligt efter bad eller bruser, hvor huden trænger til ekstra næring. Den lette tekstur trænger hurtigt ind i huden uden fedtet følelse. Perfekt til dig, der værdsætter kvalitetsskønhed med en unik duftoplevelse, der gør den daglige kropspleje til en luksuriøs ritual.

Specifikationer

duft:Vanilje
køn:Dame
vægt:0.32 kg
anvendelse:Alle hudtyper
egenskaber:Hydrering og blødhed
parfumeret:Ja
daglig_brug:Ja
produkttype:Bodylotion

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilken hudtype passer produktet til?

Sol De Janeiro Bum Bum Cream er velegnet til alle hudtyper og kan bruges dagligt på kroppen.

Hvilken duft har bodylotionen?

Den har en varm og indbydende vaniljearoma, der skaber en eksotisk og sanselig oplevelse.

Hvornår skal jeg bruge den?

Brug den dagligt, især efter bad eller bruser, når huden trænger til ekstra hydrering og pleje.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml

PriceData har fulgt prisen på Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 240,17 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 252,65 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Sol de janeiro brazilian bum bum cream infused with all-powerful guarana extract 240ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026252,65 kr
30. maj 2026252,74 kr
28. maj 2026253,01 kr
25. maj 2026252,74 kr
24. maj 2026252,65 kr
23. maj 2026252,38 kr
22. maj 2026252,65 kr
21. maj 2026252,3 kr
18. maj 2026252,2 kr
17. maj 2026252,56 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret