Gå til hovedindhold

Scan Products Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44

Scan ProductsLamperEAN: 5713080120333
Pris fra 108 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia 90D Indbygningsspot 350mA 3,2W 3000K, Mat hvid
108 kr
Til butik
Scan Products Sofia 90D Indbygningsspot 350mA 3,2W 3000K, Mat hvid billede

Produktinformation

Sofia er en LED minidownlight, som er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale. Nem montering ved eksisterende installationer vha. integreret installationsklemme (max. 2x0,75 mm2). Ideel for montering under overskabe i eksisterende udfræsninger eller ved brug af påbygningsring (tilbehør). Indbygningshøjden på kun 12 mm gør det muligt, at montere Sofia minidownlight de fleste steder. Leveres inkl. 3 meter ledning.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 12033
EAN: 5713080120333
Varenr.: 3279385
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 3000K, mat hvid
112 kr
Til butik
Scan Products Sofia møbelspot, 3000K, mat hvid billede

Produktinformation

90° lysspredning med Sofia LED indbygningsspot Sofia LED indbygningsspot med en lyseffekt på 3,2W og 3000K, er designet til at blive indbygget direkte i både isolering og brændbare materialer, uden bekymringer. Den er let at installere ved hjælp af den in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: matte white
Størrelse: diameter 70 mm, height 12 mm, cut-out 53-56 mm, ca
EAN: 5713080120333
Varenr.: 6642106719
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 3000K, mat hvid
-10%116 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Sofia møbelspot, 3000K, mat hvid billede

Produktinformation

Sofia LED indbygningsspot: Spreder lyset med 90° Sofia LED indbygningsspot med en lyseffektt på 3,2W og 3000K, er den ideelle løsning, når du har brug for diskret belysning, selv på steder med begrænset plads. Med sin godkendelse til direkte indbygning i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: matte white
Størrelse: diameter 70 mm, height 12 mm, cut-out 53-56 mm, ca
EAN: 5713080120333
Varenr.: 6642106719
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44
116,53 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 3000K, mat hvid
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 3000K, mat hvid
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK108 kr147 krKøb
2LavprisEl112 kr112 krKøb
3Greenline116 kr116 krKøb
4EL-GROSSISTEN116,53 kr116,53 krKøb
5LampeGuru.dk119 kr119 krKøb
6BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44

PriceData har fulgt prisen på Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 3000K 315lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026108 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026107 kr3 kr (3%)
2. apr. 2026104 kr4 kr (4%)
1. apr. 2026108 kr3 kr (3%)
31. mar. 2026105 kr2 kr (2%)
30. mar. 2026103 kr3 kr (3%)
28. mar. 2026100 kr3 kr (3%)
26. mar. 2026103 kr3 kr (3%)
24. mar. 2026100 kr6 kr (6%)
21. mar. 2026106 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret