Gå til hovedindhold

Scan Products Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44

Scan ProductsLamperEAN: 5713080120319
Pris fra 108 krtil 175 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia 90D Indbygningsspot 350mA 3,2W 2700K, Mat hvid
108 kr
Til butik
Scan Products Sofia 90D Indbygningsspot 350mA 3,2W 2700K, Mat hvid billede

Produktinformation

Sofia er en LED minidownlight, som er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale. Nem montering ved eksisterende installationer vha. integreret installationsklemme (max. 2x0,75 mm2). Ideel for montering under overskabe i eksisterende udfræsninger eller ved brug af påbygningsring (tilbehør). Indbygningshøjden på kun 12 mm gør det muligt, at montere Sofia minidownlight de fleste steder. Leveres inkl. 3 meter ledning.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 12031
EAN: 5713080120319
Varenr.: 3279383
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 2700K, mat hvid
116 kr
Til butik
Scan Products Sofia møbelspot, 2700K, mat hvid billede

Produktinformation

90° lysspredning med Sofia LED indbygningsspot Sofia LED indbygningsspot med en lyseffekt på 3,2W og 2700K, er designet til at blive indbygget direkte i både isolering og brændbare materialer, uden bekymringer. Den er let at installere ved hjælp af den in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: Diameter 70 mm, Cut-out 53-56 mm, Height 12 mm
EAN: 5713080120319
Varenr.: 6642106696
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44
116,53 kr
Til butik
Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 billede

Produktinformation

Sofia er en LED minidownlight, som er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale. Nem montering ved eksisterende installationer vha. integreret installationsklemme (max. 2x0,75 mm2). Ideel for montering under overskabe i eksisteren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5713080120319
Varenr.: 15842024522063
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 2700K, mat hvid
129 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 2700K, mat hvid
152 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Sofia møbelspot, 2700K, mat hvid
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK108 kr147 krKøb
2LavprisEl116 kr116 krKøb
3EL-GROSSISTEN116,53 kr116,53 krKøb
4LampeGuru.dk129 kr129 krKøb
5Greenline152 kr152 krKøb
6BilligVVS DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44

PriceData har fulgt prisen på Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Sofia 90D Downlight ISO Mat Hvid 2700K 300lm 350mA 3,2W Dæmpbar IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026108 kr4 kr (4%)
2. maj 2026112 kr5 kr (5%)
11. apr. 2026107 kr3 kr (3%)
2. apr. 2026104 kr4 kr (4%)
1. apr. 2026108 kr3 kr (3%)
31. mar. 2026105 kr2 kr (2%)
29. mar. 2026103 kr3 kr (3%)
25. mar. 2026100 kr3 kr (3%)
24. mar. 2026103 kr3 kr (3%)
21. mar. 2026106 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret