Gå til hovedindhold

Boligcenter Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm

BoligcenterSofabordeEAN: 8721158374837
Pris fra 709 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sofabord 100x100x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
-1%709 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord 100x100x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Slap af, og nyd at underholde din familie og venner omkring dette sofabord! Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.Stabilt og langtidsholdbart stel: Bordets pulverlakerede jernstel fremhæver din indretning med en industriel stil og giver enestående holdbarhed, stabilitet og modstandsdygtighed over for korrosion.Stabil og robust bordplade: Den robuste bordplade er ideel til at holde drikkevarer eller andre nødvendigheder inden for rækkevidde. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Farve: FlerfarvetMateriale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jern Mål: 100 x 100 x 35 cm (L x B x H)Maks. vægtkapacitet (i alt): 75 kgFacon: FirkantetMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sofaborde
Vægt: 22.12g
EAN: 8721158374837
Varenr.: 1512795
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sofabord 100x100x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
-1%729 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord 100x100x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 22.12g
EAN: 8721158374837
Varenr.: 1512795
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sofabord 100x100x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
-1%729 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord 100x100x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 22.12g
EAN: 8721158374837
Varenr.: 1512795
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK709 kr709 krKøb
2Livera DK729 kr798 krKøb
3Vivas DK729 kr798 krKøb
4BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm

PriceData har fulgt prisen på Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm i 137 dage. Laveste pris i perioden er 428,99 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 629 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 100 x 100 x 35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026709 kr120 kr (20%)
2. feb. 2026589 kr120 kr (17%)
1. feb. 2026709 kr120 kr (20%)
31. jan. 2026589 kr120 kr (17%)
29. jan. 2026709 kr120 kr (20%)
28. jan. 2026589 kr160,01 kr (37%)
20. jan. 2026428,99 kr280,01 kr (39%)
19. jan. 2026709 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret