Gå til hovedindhold

Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45

BloomingvilleSofabordeMosaikmønsterModerne stueEAN: 5711173273720

Bloomingville Niah Sofabord med hvid sten- og keramik mosaik bordplade og sort metalstel. Perfekt kombination af elegance og funktionalitet til stuen. Læs mere

Pris fra 1.297 krtil 2.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.002 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1297 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Niah Sofabord, Hvid, Sten 60x60 cm
-44%1.297 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Niah Sofabord - Hvid - Sten
-35%1.297 kr
Før 1.997 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Niah Sofabord, Hvid, Sten
-16%1.922 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45
2.039 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sofabord "Niah" m/ hvide mosaiksten - Bloomingville 60x60
2.299 kr
Til butik
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE NIAH SOFABORD HVID STEN - 60
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven1.297 kr1.297 krKøb
2ByHornsleth.dk1.297 kr1.297 krKøb
3Rikki Tikki Shop1.922 kr1.922 krKøb
4Likehome.dk2.039 kr2.039 krKøb
5Mostersskur.dk2.299 kr2.299 krKøb
6Hoejgaardbrugskunst.dk2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Niah Sofabord Hvid Sten

Bloomingville

Bloomingville Niah Sofabord med hvid sten- og keramik mosaik bordplade og sort metalstel. Perfekt kombination af elegance og funktionalitet til stuen.

• sofabord
• bloomingville sofabord
• hvidt sofabord
• sten sofabord
• mosaikbord
• kvadratisk sofabord
• niah bord
• Moderne stue
• Mosaikmønster

Beskrivelse

Bloomingville Niah Sofabord er et minimalistisk og elegant sofabord med en unik bordplade af hvid sten og keramik i mosaikmønster. Bordpladen præsenterer et flot råhvidt design med diskrete mønsterdetaljer, som står i perfekt kontrast til det solide sorte metalstel. Med dimensioner på 60x60 cm og en højde på 45 cm tilbyder dette sofabord den perfekte balance mellem funktionalitet og stil. Det robuste metalstel sikrer stabilitet og holdbarhed, mens den unikke bordplade giver et æstetisk statement til enhver moderne stue. Bordet er designet til indendørs brug og kan bære op til 20 kg. Niah sofabordet er del af Bloomingvilles Nordic-kollektion og repræsenterer skandinavisk designtradition med fokus på rene linjer og naturlige materialer.

Specifikationer

stil:Minimalistisk
tema:Nordic
vægt:16-17.5 kg
kollektion:Niah
dimensioner:60x60x45 cm
materiale_stel:Sort metal/jern
udendørs_brug:Nej
maks_belastning:20 kg
bordplade_mønster:Mosaik
materiale_bordplade:Hvid sten og keramik

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad er bordets dimensioner?

Niah sofabordet måler 60x60 cm og er 45 cm høj, hvilket gør det perfekt til de fleste stuer.

Kan bordet bruges udendørs?

Nej, Niah sofabordet er designet til indendørs brug for at sikre den bedste holdbarhed af sten- og keramikmaterialerne.

Hvor meget kan bordet bære?

Sofabordet kan bære op til 20 kg takket være det robuste metalstel og den solide konstruktion.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45

PriceData har fulgt prisen på Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 899,95 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 1.297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.186 kr.

Den nuværende pris på 1.297 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sofabord Bloomingville Niah hvid sten-keramik 60x60 cm H45 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.297 kr397,05 kr (44%)
29. maj 2026899,95 kr397,05 kr (31%)
28. maj 20261.297 kr397,05 kr (44%)
14. apr. 2026899,95 kr397,05 kr (31%)
13. apr. 20261.297 kr397,05 kr (44%)
27. mar. 2026899,95 kr397,05 kr (31%)
26. mar. 20261.297 kr397,05 kr (44%)
8. mar. 2026899,95 kr397,05 kr (31%)
7. mar. 20261.297 kr397,05 kr (44%)
17. feb. 2026899,95 kr320 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret