Gå til hovedindhold

Boligcenter Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm

BoligcenterSofabordeEAN: 8721158374868
Pris fra 509 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sofabord 80x80x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
509 kr
Til butik
Sofabord 80x80x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Slap af, og nyd at underholde din familie og venner omkring dette sofabord! Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.Stabilt og langtidsholdbart stel: Bordets pulverlakerede jernstel fremhæver din indretning med en industriel stil og giver enestående holdbarhed, stabilitet og modstandsdygtighed over for korrosion.Stabil og robust bordplade: Den robuste bordplade er ideel til at holde drikkevarer eller andre nødvendigheder inden for rækkevidde. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Farve: FlerfarvetMateriale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jern Mål: 80 x 80 x 35 cm (L x B x H)Maks. vægtkapacitet (i alt): 75 kgFacon: FirkantetMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sofaborde
Vægt: 17.21g
EAN: 8721158374868
Varenr.: 1513567
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sofabord 80x80x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
529 kr
Til butik
Sofabord 80x80x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 17.21g
EAN: 8721158374868
Varenr.: 1513567
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sofabord 80x80x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
529 kr
Til butik
Sofabord 80x80x35 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 17.21g
EAN: 8721158374868
Varenr.: 1513567
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm
-26%699 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK509 kr509 krKøb
2Livera DK529 kr598 krKøb
3Vivas DK529 kr598 krKøb
4BoligRetning699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm

PriceData har fulgt prisen på Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm i 136 dage. Laveste pris i perioden er 369,99 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 546 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sofabord Massivt Genbrugstræ Flerfarvet - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 x 35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026509 kr110 kr (18%)
29. apr. 2026619 kr110 kr (22%)
28. apr. 2026509 kr110 kr (18%)
4. feb. 2026619 kr110 kr (22%)
2. feb. 2026509 kr110 kr (18%)
1. feb. 2026619 kr110 kr (22%)
31. jan. 2026509 kr110 kr (18%)
29. jan. 2026619 kr110 kr (22%)
28. jan. 2026509 kr139,01 kr (38%)
20. jan. 2026369,99 kr249,01 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret