Gå til hovedindhold

Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning

SoclaSanitetEAN: 3660770775057
Pris fra 83 krtil 101,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 18,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 25. maj

Sammenlign priser på Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2´´
83 kr
Til butik
Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2´´ billede

Produktinformation

VA-godkendt og desuden godkendt til mediekategori 2 i henhold til DS/EN1717.

Produktspecifikationer

Mærke: Socla
Kategori: Kontraventiler
EAN: 3660770775057
Varenr.: 86332
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning
88 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kontrollerbar kontraventil mf/mf - 1/2"
96,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontrollerbar Kontra 1/2" 291Nf
96,67 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontrollerbar kontra 1/2" 291nf
100 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2''
101,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk83 kr83 krKøb
2CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
3WATTOO.DK96,5 kr96,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk96,67 kr96,67 krKøb
5MaintainIt100 kr100 krKøb
6vvsfittings.dk101,25 kr101,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning

PriceData har fulgt prisen på Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning i 175 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Socla 291NF kontrollerbar kontraventil 1/2. VA godkendt. Messing PN10, muffe/muffe tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202683 kr1 kr (1%)
29. maj 202684 kr1 kr (1%)
27. maj 202683 kr2 kr (2%)
25. maj 202681 kr7 kr (8%)
24. maj 202688 kr7 kr (9%)
22. maj 202681 kr1 kr (1%)
21. maj 202682 kr1 kr (1%)
15. maj 202681 kr1 kr (1%)
14. maj 202682 kr1 kr (1%)
12. maj 202681 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret