Gå til hovedindhold

SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604

SnickersKnæbeskyttereEAN: 7332515025685
Pris fra 175 krtil 378 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166 kr 3. apr.

Sammenlign priser på SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
håndværker knæpuder, Sort/Gul - 9110
-47%175 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
S
Produktbillede

Produktinformation

Snickers håndværker knæpuder, Sort/Gul - 9110Lette knæpuder, som yder avanceret knæbeskyttelse og har en behagelig pasform. Knæpuderne er certificeret i henhold til EN 14404, type 2, klasse 1 og er specialdesignet til hyppigt arbejde i knælende stilling i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 7332515025685
Varenr.: 8464063332701
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604
238 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNÆPUDE 9110 GUL-SORT ONE SIZE
238,64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knæpude 9110 gul-sort one size
261,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Snickers knæpude 9110 gul One size, 91100604000
270 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Knæpude EN 14404 9110 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder |
282,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Snickers knæpuder 9110 gul par
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet175 kr175 krKøb
2CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
3EL-GROSSISTEN238,64 kr238,64 krKøb
4MaintainIt261,25 kr261,25 krKøb
5vvsfittings.dk270 kr270 krKøb
6Sikkerhedsgiganten282,5 kr282,5 krKøb
7Elvvs.dk378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604

PriceData har fulgt prisen på SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604 i 139 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for SNICKERS WORKWEAR Håndværker knæpuder model 9110 størrelse one size gul / sort 0604 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026175 kr63 kr (26%)
29. maj 2026238 kr63 kr (36%)
27. maj 2026175 kr63 kr (26%)
18. maj 2026238 kr
17. maj 2026238,64 kr2,36 kr (1%)
16. maj 2026241 kr14 kr (6%)
8. maj 2026227 kr17 kr (8%)
7. maj 2026210 kr23 kr (10%)
30. apr. 2026233 kr23 kr (11%)
23. apr. 2026210 kr44 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret