Gå til hovedindhold

Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet

SnickersTilbehør til tøjEAN: 7332515107169
Pris fra 73,75 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 76,25 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet
-43%73,75 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet billede

Produktinformation

Snickers Weath Flex Sense Handsker 9319 Weather Flex Sense handske, sømløs arbejdshandske med børstet inderside og blødt latexskum for høj komfort og enestående fingerføling. Opfylder EN 388 og EN 511 standarderne. Børstet inderside for ekstra komfort Hån...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Handsker
EAN: 7332515107169
Varenr.: 47075065168209
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Weather Flex Sense handsker - 9319
150 kr
Til butik
S
Produktbillede

Produktinformation

Sømløse arbejdshandsker med børstet inderside og blødt latexskum for høj komfort og enestående fingerføling. EN 388. EN 511. Børstet inderside Håndfladerne er dyppet i latexskum, der sikrer et fremragende blødt og godt greb Håndryggene er ikke dyppede, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
EAN: 7332515107169
Varenr.: 7542063235296

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten73,75 kr73,75 krKøb
2Modekompagniet150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet

PriceData har fulgt prisen på Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet i 178 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 73,75 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Snickers Weath Flex Sense Gloves 9319 - 9 | Handsker | Montagehandsker | outlet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202673,75 kr56,25 kr (43%)
11. mar. 2026130 kr20 kr (13%)
10. mar. 2026150 kr20 kr (15%)
19. feb. 2026130 kr10 kr (8%)
19. jan. 2026120 kr7,5 kr (6%)
16. jan. 2026127,5 kr7,5 kr (6%)
31. dec. 2025120 kr51 kr (74%)
24. dec. 202569 kr51 kr (43%)
21. dec. 2025120 kr51 kr (74%)
20. dec. 202569 kr51 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret