Gå til hovedindhold

Snickers Workwear Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis

Snickers WorkwearVesteEAN: 7332515090591
Pris fra 172 krtil 228,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 56,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SNICKERS WORKWEAR 9153 High-Vis vest, klasse 2 gul , størrelse L/XL
172 kr
Til butik
SNICKERS WORKWEAR 9153 High-Vis vest, klasse 2 gul , størrelse L/XL billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: Knickers
Farve: 1
Artikel nr.: 7332515090591
EAN: 7332515090591
Varenr.: 21952223
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vest High-Vis Kl. 2 Gul L/Xl
188,7 kr
Til butik
Vest High-Vis Kl. 2 Gul L/Xl billede

Produktinformation

9153 High-Vis vest, klasse 2 Synlig på arbejdet. Let men slidstærk, fluorescerende vest med lynlås foran og patenterede MultiPockets™. EN 20471, klasse 2. Reflekser for- og bag samt på skuldre, så du altid er synlig også når du bøjer dig Patentered

Produktspecifikationer

Kategori: Do not delete
EAN: 7332515090591
Varenr.: 9938527125841
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vest high-vis kl. 2 gul l/xl
193,75 kr
Til butik
Vest high-vis kl. 2 gul l/xl billede

Produktinformation

9153 High-Vis vest, klasse 2Synlig på arbejdet. Let men slidstærk, fluorescerende vest med lynlås foran og patenterede MultiPockets™. EN 20471, klasse 2.Reflekser for- og bag samt på skuldre, så du altid er synlig også når du bøjer digPatenterede M

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsvest
Farve: grå
EAN: 7332515090591
Varenr.: 2897051998
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis
228,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
2Billigelogvvs.dk188,7 kr188,7 krKøb
3MaintainIt193,75 kr193,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten228,75 kr228,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis

PriceData har fulgt prisen på Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis i 152 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Snickers Vest High-Vis klasse 2 9153 - gul / L/XL | veste | EN ISO 20471 - klasse 2 | Hi-vis de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026172 kr1,75 kr (1%)
13. maj 2026173,75 kr
11. maj 2026174 kr
22. apr. 2026173,75 kr
21. apr. 2026173 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026172 kr5 kr (3%)
14. apr. 2026177 kr3,25 kr (2%)
18. mar. 2026173,75 kr3,25 kr (2%)
17. mar. 2026177 kr3,25 kr (2%)
2. mar. 2026173,75 kr4,75 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret