Gå til hovedindhold

Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske |

SnickersKufferter og taskerEAN: 7332515361486
Pris fra 799 krtil 962,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 163,5 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
rygsæk 20L, Sort 9623
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
rygsæk 20L, Sort 9623 billede

Produktinformation

Snickers rygsæk vandtæt og slidstærk arbejdsrygsækSnickers rygsæk 20L er en robust og praktisk taske til både professionelle og private. Den vandtætte konstruktion med svejsede sømme beskytter dit udstyr i vådt vejr, mens den rullede toplukning giver fle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515361486
Varenr.: 7533663944928
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske |
962,5 kr
Til butik
Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske | billede

Produktinformation

Snickers Rygsæk vandtæt 9623 Vandtæt rygsæk til tør og ren opbevaring af ekstra tøj og grej, når du er på farten. Den lette og slidstærke rygsæk har rulletop, svejsede sømme, polstret ryg og justerbar brystrem og skulderstropper. Med en kapacitet på 20 li...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Tasker
EAN: 7332515361486
Varenr.: 47075082076497

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2Sikkerhedsgiganten962,5 kr962,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske |

PriceData har fulgt prisen på Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske | i 137 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 962,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 921 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Snickers Rygsæk vandtæt 9623 - sort | Tasker | Taske | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr163,5 kr (17%)
29. maj 2026962,5 kr163,5 kr (20%)
27. maj 2026799 kr163,5 kr (17%)
2. apr. 2026962,5 kr23,5 kr (3%)
26. mar. 2026939 kr23,5 kr (2%)
25. mar. 2026962,5 kr23,5 kr (3%)
8. mar. 2026939 kr23,5 kr (2%)
7. mar. 2026962,5 kr23,5 kr (3%)
19. jan. 2026939 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026940 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret