Gå til hovedindhold

Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD

SnickersVesteEAN: 7332515585738
Pris fra 999 krtil 1.213,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 214,75 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
FlexiWork hybridvest, Sort - 4902 - 0404
-23%999 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FlexiWork hybridvest, Sort - 4902 - 0404 billede

Produktinformation

Snickers FlexiWork hybridvest 4902 varm og funktionel arbejdsvestSnickers FlexiWork hybridvest 4902 er en moderne og vatteret vest, der kombinerer komfort, isolering og praktiske detaljer. Med høj krave, gennemgående lynlås og hagebeskytter får du effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515585738
Varenr.: 8710636470621
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD
1.213,75 kr
Til butik
Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD billede

Produktinformation

Snickers FlexiWork hybridvest 4902 Den alsidige Snickers FlexiWork hybridvest 4902 fungerer perfekt som både yderlag og isolerende lag under en skaljakke, hvilket gør den ideel til almindeligt byggearbejde i forskellige temperaturer. Isolerende REPREVE po...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: veste
EAN: 7332515585738
Varenr.: 47021283836241

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet999 kr999 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.213,75 kr1.213,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD

PriceData har fulgt prisen på Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD i 154 dage. Laveste pris i perioden er 951 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.213,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.126 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Snickers FlexiWork hybridvest 4902 - sort / S | veste | Overdele | STANDARD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026999 kr214,75 kr (18%)
29. maj 20261.213,75 kr214,75 kr (21%)
27. maj 2026999 kr214,75 kr (18%)
1. apr. 20261.213,75 kr24,75 kr (2%)
26. mar. 20261.189 kr24,75 kr (2%)
25. mar. 20261.213,75 kr24,75 kr (2%)
8. mar. 20261.189 kr24,75 kr (2%)
7. mar. 20261.213,75 kr24,75 kr (2%)
19. feb. 20261.189 kr238 kr (25%)
19. jan. 2026951 kr234 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret