Gå til hovedindhold

Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

SnickersBukserEAN: 7332515316981
Pris fra 1.399 krtil 1.748,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 349,75 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
FlexiWork denim håndværkerbukser 6955, Denim/Sort
-19%1.399 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FlexiWork denim håndværkerbukser 6955, Denim/Sort billede

Produktinformation

Snickers FlexiWork denim håndværkerbukser 6955 slidstærke og fleksible arbejdsbukserSnickers FlexiWork denim håndværkerbukser 6955 kombinerer moderne design med høj funktionalitet. Med deres slim fit og full 4-vejs stretch panel giver de optimal bevægels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 7332515316981
Varenr.: 8463960637789
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.748,75 kr
Til butik
Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura billede

Produktinformation

Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 Opgrader din arbejdsstil med disse FlexiWork denim arbejdsbukser med hylsterlommer. Med et slidstærkt design, 2-vejs stretch paneler og certificeret knæbeskyttelse, giver disse bukser den perfekte kombinati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515316981
Varenr.: 47064300192081

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.399 kr1.399 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.748,75 kr1.748,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.748,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.554 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Snickers FlexiWork Bukser med hylsterlommer 6955 - denim/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.399 kr349,75 kr (20%)
29. maj 20261.748,75 kr349,75 kr (25%)
27. maj 20261.399 kr349,75 kr (20%)
2. apr. 20261.748,75 kr349,75 kr (25%)
26. mar. 20261.399 kr349,75 kr (20%)
25. mar. 20261.748,75 kr349,75 kr (25%)
8. mar. 20261.399 kr349,75 kr (20%)
7. mar. 20261.748,75 kr349,75 kr (25%)
19. jan. 20261.399 kr308,5 kr (18%)
16. jan. 20261.707,5 kr308,5 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret