Gå til hovedindhold

Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT

SnickersBukserEAN: 7332515351418
Pris fra 1.438 krtil 1.898,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 460,75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.414 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1438 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers LiteWork stretch bukser 6208 m. aftagelige hylsterlommer sort str. 50
1.438 kr
Til butik
Snickers LiteWork stretch bukser 6208 m. aftagelige hylsterlommer sort str. 50 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: Arbejdsbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 62080404050
EAN: 7332515351418
Varenr.: 6142733
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT
1.898,75 kr
Til butik
Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT billede

Produktinformation

Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 LiteWork, buks+ med aftagelige hylsterlommerLetvægts arbejdsbukser med stor stretch til intenst arbejde under varme forhold. Elastisk og hurtigttørrende stof giver øget bevægelsesfrihed og ekstra komf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515351418
Varenr.: 47035322564945

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.438 kr1.438 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.898,75 kr1.898,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.407 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.898,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.480 kr.

Den nuværende pris på 1.438 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Snickers Bukser med aftagelige hylsterlommer sort 6208 - sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.438 kr15 kr (1%)
6. maj 20261.423 kr15 kr (1%)
5. maj 20261.438 kr28 kr (2%)
3. maj 20261.466 kr28 kr (2%)
1. maj 20261.438 kr192 kr (12%)
30. apr. 20261.630 kr268,75 kr (14%)
29. apr. 20261.898,75 kr183,75 kr (11%)
25. apr. 20261.715 kr91 kr (6%)
19. apr. 20261.624 kr80 kr (5%)
18. apr. 20261.544 kr106 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret