Gå til hovedindhold

Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke

SnickersSikkerhedstøjEAN: 7332515081360
Pris fra 1.052 krtil 1.382,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 330,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1052 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers Body Mapping Microfleece Sort Str XS
1.052 kr
Til butik
Snickers Body Mapping Microfleece Sort Str XS billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 94380400003
EAN: 7332515081360
Varenr.: 8226341
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Body Mapping microfleece midlayer cardigan 9438, Sort
-14%1.199 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Body Mapping microfleece midlayer cardigan 9438, Sort billede

Produktinformation

Snickers Body Mapping microfleece midlayer cardigan 9438 Let, varm og teknisk mellemlag Denne Body Mapping microfleece midlayer cardigan fra Snickers Workwear er designet til aktivt arbejde og bevægelse. Den bløde mikrofleece holder på varmen uden at fyl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 7332515081360
Varenr.: 8471430824285
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Snickers microfleece jakke (Sort, XS)
1.297,5 kr
Til butik
Snickers microfleece jakke (Sort, XS) billede

Produktinformation

Varm og let microfleece jakke lavet af højfunktionelt materiale i et avanceret design, der er formet efter kroppen (body mapped.) Det fleksible A.I.S. fleecemateriale har en høj isoleringsevne og gode fugttransporterende egenskaber, hvilket hjælper med at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdstrøjer
Farve: Sort
Størrelse: XS
EAN: 7332515081360
Varenr.: 11121194
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke
1.382,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.052 kr1.052 krKøb
2Modekompagniet1.199 kr1.199 krKøb
3Specialbutikken1.297,5 kr1.297,5 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.382,5 kr1.382,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke

PriceData har fulgt prisen på Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.019 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.073 kr.

Den nuværende pris på 1.052 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Snickers Body Mapping MF jakke 9438 - sort / XS | Undertøj | Fjernlager | Jakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.052 kr7 kr (1%)
11. maj 20261.059 kr26 kr (2%)
30. apr. 20261.085 kr26 kr (2%)
18. apr. 20261.059 kr10 kr (1%)
5. apr. 20261.069 kr10 kr (1%)
27. mar. 20261.079 kr6 kr (1%)
26. mar. 20261.085 kr6 kr (1%)
15. mar. 20261.079 kr10 kr (1%)
13. mar. 20261.069 kr11 kr (1%)
7. mar. 20261.058 kr80 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret