Gå til hovedindhold

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

SnickersBukserEAN: 7332515267047
Pris fra 799 krtil 1.237,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 438,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 730 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Sort
-38%799 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 er udviklet til professionelle, der har brug for komfort, bevægelsesfrihed og høj slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Contractor Pants & Coveralls
Farve: Sort
EAN: 7332515267047
Varenr.: 7896123474144
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers stretch arbejdsbukser m. hængelommer 6241 sort str. 58
927 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.237,5 kr
Til butik
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura billede

Produktinformation

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 AllroundWork, arbejdsbukser i stretch med hylsterlommerElastiske og slidstærke arbejdsbukser med hylsterlommer, som er lavet til hverdagsbrug. De slanke ben giver et stilrent look. 2- og 4-vejs stretc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515267047
Varenr.: 47040356319569

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK927 kr966 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 140 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 1.237,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 922 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 58 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr438,5 kr (35%)
29. maj 20261.237,5 kr438,5 kr (55%)
27. maj 2026799 kr438,5 kr (35%)
14. maj 20261.237,5 kr321,5 kr (35%)
10. maj 2026916 kr43 kr (4%)
30. apr. 2026959 kr43 kr (5%)
19. apr. 2026916 kr186 kr (25%)
3. apr. 2026730 kr9 kr (1%)
7. mar. 2026739 kr10 kr (1%)
16. feb. 2026729 kr70 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret