Gå til hovedindhold

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

SnickersSanitetStretch CorduraProfessionelt håndværkEAN: 7332515267023

Snickers AllroundWork 6241 stretch bukser med hylsterlommer. Slidstærke arbejdsbukser med Cordura forstærkning og 4-vejs stretch materiale. Læs mere

Pris fra 927 krtil 1.237,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 310,5 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 730 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 927 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SNICKERS WORKWEAR AllroundWork 6241 stretch buks med hylsterlommerr Str: 54 sort
927 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Snickers arbejdsbukser AllroundWork stretch med hylsterlommer - 6241. Sort str. 54
938 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ALLROUNDWORK BUKS 6241 54 SORT
1.099,56 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Snickers arbejdsbukser AllroundWork stretch med hylsterlommer - 6241. Sort str. 54
1.160 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Allroundwork buks 6241 54 sort
1.183,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.237,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK927 kr966 krKøb
2Elvvs.dk938 kr938 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.099,56 kr1.099,56 krKøb
4vvsfittings.dk1.160 kr1.160 krKøb
5MaintainIt1.183,75 kr1.183,75 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Snickers AllroundWork 6241 stretch bukser med hylsterlommer

Snickers

Snickers AllroundWork 6241 stretch bukser med hylsterlommer. Slidstærke arbejdsbukser med Cordura forstærkning og 4-vejs stretch materiale.

• arbejdsbukser
• håndværkerbukser
• snickers bukser
• stretch bukser
• cordura bukser
• arbejdstøj
• Professionelt håndværk
• Stretch Cordura

Beskrivelse

Snickers AllroundWork 6241 er komfortable stretch arbejdsbukser med hylsterlommer designet til håndværkere. Bukserne har et moderne street look med smallere ben og er forstærket med stretch Cordura på knæene for optimal fleksibilitet og holdbarhed. Det 2-vejs stretch materiale (47% bomuld, 31% polyester, 22% elastan) kombineret med 4-vejs stretch bagpå sikrer maksimal bevægelsesfrihed. Bukserne har forbøjede slim-fit ben, avancerede KneeGuard Pro knælommer og praktiske hylster-, tommestok- og cargolommer med værktøjsholdere. Perfekt til professionelle håndværkere der ønsker komfort og funktionalitet.

Specifikationer

maal:35 x 26 x 5 cm
vægt:830 gram
design:Forbøjede slim-fit ben
lommer:Hylster-, tommestok- og cargolommer
stretch:2-vejs + 4-vejs stretch
materiale:47% bomuld, 31% polyester, 22% elastan
varenummer:6241
forstærkning:Stretch Cordura 100% polyester
knæbeskyttelse:KneeGuard Pro knælommer

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er bukserne slidstærke nok til håndværksarbejde?

Ja, bukserne er forstærket med stretch Cordura på knæene og andre udsatte steder, hvilket gør dem ekstremt slidstærke og holdbare.

Hvordan passer stretch materialet?

Bukserne har 2-vejs stretch i hovedmaterialet og 4-vejs stretch bagpå, hvilket giver optimal bevægelsesfrihed og komfort hele dagen.

Hvad er KneeGuard Pro knælommer?

Det er avancerede knælommer med ekspansions læg som holder knæpuderne i optimal position for suveræn beskyttelse og komfort.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 140 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 872 kr.

Den nuværende pris på 927 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 - sort / 54 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026927 kr10 kr (1%)
29. maj 2026937 kr138 kr (17%)
27. maj 2026799 kr127 kr (14%)
22. maj 2026926 kr10 kr (1%)
20. maj 2026916 kr10 kr (1%)
19. maj 2026926 kr10 kr (1%)
11. maj 2026916 kr11 kr (1%)
10. maj 2026927 kr32 kr (3%)
30. apr. 2026959 kr43 kr (5%)
19. apr. 2026916 kr186 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret