Gå til hovedindhold

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

SnickersBukserEAN: 7332515296825
Pris fra 799 krtil 1.237,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 438,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Khaki/Sort
-38%799 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
S
Produktbillede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 er udviklet til professionelle, der har brug for komfort, bevægelsesfrihed og høj slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Contractor Pants & Coveralls
Farve: Sort
EAN: 7332515296825
Varenr.: 7902876893408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers stretch arbejdsbukser i slim fit m. hylsterlommer 6241 khaki/sort str. 46
927 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.237,5 kr
Til butik
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura billede

Produktinformation

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 Snickers AW Bukser er det perfekte valg til hverdagens arbejde med deres elastiske og slidstærke design. Disse bukser giver dig et stilrent look samtidig med at de tilbyder en række funktionelle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515296825
Varenr.: 47040361955665

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK927 kr966 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 139 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 912 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer khaki/sort 6241 - khaki/sort / 46 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr128 kr (14%)
30. maj 2026927 kr32 kr (3%)
29. maj 2026959 kr160 kr (20%)
27. maj 2026799 kr127 kr (14%)
26. maj 2026926 kr33 kr (3%)
25. maj 2026959 kr33 kr (4%)
22. maj 2026926 kr10 kr (1%)
20. maj 2026916 kr10 kr (1%)
19. maj 2026926 kr10 kr (1%)
11. maj 2026916 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret