Gå til hovedindhold

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

SnickersBukserEAN: 7332515267757
Pris fra 799 krtil 1.237,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 438,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 739 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Hvid/Sort
-38%799 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
S
Produktbillede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 er udviklet til professionelle, der har brug for komfort, bevægelsesfrihed og høj slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Contractor Pants & Coveralls
Farve: Sort
EAN: 7332515267757
Varenr.: 7902877778144
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.237,5 kr
Til butik
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura billede

Produktinformation

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 Elastiske og slidstærke arbejdsbukser med hylsterlommer, som er lavet til hverdagsbrug. De slanke ben giver et stilrent look. 2- og 4-vejs stretchmaterialer Stretch CORDURA på knæene og i skridte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515267757
Varenr.: 47040357531985

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 140 dage. Laveste pris i perioden er 739 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 1.237,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 843 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer hvid/sort 6241 - hvid/sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr438,5 kr (35%)
29. maj 20261.237,5 kr438,5 kr (55%)
27. maj 2026799 kr438,5 kr (35%)
17. apr. 20261.237,5 kr486,5 kr (65%)
3. apr. 2026751 kr12 kr (2%)
25. mar. 2026739 kr20 kr (3%)
24. mar. 2026759 kr20 kr (3%)
16. mar. 2026739 kr20 kr (3%)
15. mar. 2026759 kr20 kr (3%)
10. mar. 2026739 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret