Gå til hovedindhold

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404

SnickersBukserEAN: 7332515296672
Pris fra 799 krtil 1.237,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 438,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Brun/Sort
-38%799 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Brun/Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 er udviklet til professionelle, der har brug for komfort, bevægelsesfrihed og høj slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Contractor Pants & Coveralls
Farve: Sort
EAN: 7332515296672
Varenr.: 7896124555488
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers stretch arbejdsbukser i slim fit m. hylsterlommer 6241 brun/sort str. 56
959 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404
1.237,5 kr
Til butik
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404 billede

Produktinformation

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer er designet til at være elastiske og slidstærke arbejdsbukser, der er velegnede til daglig brug. Med deres slanke ben giver de et stilfuldt udseende.

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515296672
Varenr.: 47040359006545

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 695 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 870 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer brun/sort 6241 - brun/sort / 56 | Bukser | Cordura | EN 14404 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr160 kr (17%)
29. maj 2026959 kr160 kr (20%)
27. maj 2026799 kr160 kr (17%)
21. apr. 2026959 kr39 kr (4%)
20. apr. 2026998 kr39 kr (4%)
13. apr. 2026959 kr11 kr (1%)
1. apr. 2026948 kr149 kr (19%)
26. mar. 2026799 kr149 kr (16%)
25. mar. 2026948 kr149 kr (19%)
8. mar. 2026799 kr120 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret