Gå til hovedindhold

Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT

SnickersBukserEAN: 7332515355713
Pris fra 959 krtil 1.540 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 581 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6271 full stretch, Sort
-38%959 kr
Før 1.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkerbukser 6271 full stretch, Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6271 full stretch fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6271 er udviklet til professionelle, der kræver maksimal bevægelsesfrihed og holdbarhed. De er fremstillet i slidstærkt m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515355713
Varenr.: 7883016110304
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT
1.540 kr
Til butik
Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT billede

Produktinformation

Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 Disse arbejdsbukser er specielt designet til at imødekomme behovene for alle typer arbejde året rundt. Med deres holdbare 4-vejs stretch materiale tilbyder de enestående komfort og bevægelsesfrihed, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Bukser
EAN: 7332515355713
Varenr.: 47045507088721

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet959 kr959 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.540 kr1.540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT i 140 dage. Laveste pris i perioden er 959 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.246 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026959 kr581 kr (38%)
29. maj 20261.540 kr581 kr (61%)
27. maj 2026959 kr581 kr (38%)
2. apr. 20261.540 kr581 kr (61%)
26. mar. 2026959 kr581 kr (38%)
25. mar. 20261.540 kr581 kr (61%)
8. mar. 2026959 kr581 kr (38%)
7. mar. 20261.540 kr581 kr (61%)
19. jan. 2026959 kr544,75 kr (36%)
16. jan. 20261.503,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret