Gå til hovedindhold

HULTAFORS Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele

HULTAFORSSanitetEAN: 7332515210869
Pris fra 338 krtil 463,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 125,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 334 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers poloshirt str. L - sort m/ribkrave og brystlomme - 2724
338 kr
Til butik
Snickers poloshirt str. L - sort m/ribkrave og brystlomme - 2724 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HULTAFORS
Kategori: Diverse beklædning
Farve: 1
Artikel nr.: 27240400006
EAN: 7332515210869
Varenr.: 4375406
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Snickers Polo-shirt AllroundWork 37.5 sort, str.L
348 kr
Til butik
Snickers Polo-shirt AllroundWork 37.5 sort, str.L billede

Produktinformation

Vaffel struktureret 37,5 materiale yder god ventilation, fugttransport og klimakontrol. Fantastisk komfort dagen igennem. 37.5 teknologi for komfort og klimakontrol Vaffel struktureret materiale giver fremragende fugttransport Ribkrave og ærmer Brystlomme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 7332515210869
Varenr.: 2347602
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele
463,75 kr
Til butik
Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork polo shirt 2724 Denne AllroundWork polo shirt 2724 er lavet af 100% genanvendt og letvægts polyester, hvilket gør den både miljøvenlig og behagelig at have på. Materialet har også effektiv fugttransport, der hjælper med at holde dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Poloshirt
EAN: 7332515210869
Varenr.: 48940283494737

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
2Elvvs.dk348 kr348 krKøb
3Sikkerhedsgiganten463,75 kr463,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele

PriceData har fulgt prisen på Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele i 134 dage. Laveste pris i perioden er 327 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Snickers AllroundWork 37.5 Polo 2724 - Black / L | Poloshirt | Herre | Overdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. mar. 2026338 kr4 kr (1%)
2. mar. 2026334 kr7 kr (2%)
3. feb. 2026327 kr11 kr (3%)
31. jan. 2026338 kr14 kr (4%)
29. jan. 2026352 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026353 kr8 kr (2%)
20. jan. 2026345 kr7 kr (2%)
19. jan. 2026338 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret