Gå til hovedindhold

Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke

SnickersFrakker og jakkerEAN: 7332515247773
Pris fra 1.199 krtil 1.217,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18,5 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 879 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork 37.5® insulator jakke 8101, Sort
-8%1.199 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork 37.5® insulator jakke 8101, Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork 37.5® insulator jakke 8101 let, varm og funktionel arbejdsjakkeSnickers AllroundWork 37.5® insulator jakke 8101 er en moderne vatteret arbejdsjakke, der kombinerer varme, bevægelsesfrihed og slidstyrke. Den er udstyret med høj krave...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515247773
Varenr.: 7883021189344
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke
1.217,5 kr
Til butik
Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 En bæredygtig løsning, der bruger genanvendt materiale. Jakken er både robust og miljøvenlig. Designet med forbøjede ærmer og stretchpaneler af CORDURA giver jakken en behagelig og fleksibel pasform. Brystlommen har p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Jakker
EAN: 7332515247773
Varenr.: 47068346614097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.199 kr1.199 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.217,5 kr1.217,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke

PriceData har fulgt prisen på Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke i 138 dage. Laveste pris i perioden er 879 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.217,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.109 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Snickers AllroundWork 37.5 jakke 8101 - sort / XS | Jakker | DISCOUNT | Jakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.199 kr18,5 kr (2%)
29. maj 20261.217,5 kr18,5 kr (2%)
27. maj 20261.199 kr18,5 kr (2%)
2. apr. 20261.217,5 kr338,5 kr (39%)
26. mar. 2026879 kr338,5 kr (28%)
25. mar. 20261.217,5 kr338,5 kr (39%)
8. mar. 2026879 kr338,5 kr (28%)
7. mar. 20261.217,5 kr338,5 kr (39%)
19. jan. 2026879 kr309,75 kr (26%)
16. jan. 20261.188,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret