Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921225781
Pris fra 496,95 krtil 527 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 30,05 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 477,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 496.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Gloomspite Gitz - Snarlboss on War-Wheela - 99120209130
-20%496,95 kr
Før 620 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gloomspite Gitz - Snarlboss on War-Wheela - 99120209130 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds a heavy War-Wheela chariot for your Gloomspite Gitz armies in games of Warhammer Age of Sigmar. It can be ridden by a Snarlboss – who's ideal for leading the charge and inspiring the rest of your gitz – or

Produktspecifikationer

Kategori: Orruk Warclans)
EAN: 5011921225781
Varenr.: 349485
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop
527 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk496,95 kr496,95 krKøb
2NextLevelGames.dk527 kr527 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 477,95 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 509 kr.

Den nuværende pris på 496,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Snarlboss on War-Wheela - Gloomspite Gitz - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026496,95 kr10,05 kr (2%)
23. maj 2026507 kr20 kr (4%)
22. maj 2026527 kr20 kr (4%)
20. maj 2026507 kr7,95 kr (2%)
11. maj 2026514,95 kr17 kr (3%)
10. maj 2026497,95 kr29,05 kr (6%)
22. apr. 2026527 kr49,05 kr (10%)
21. apr. 2026477,95 kr49,05 kr (9%)
20. apr. 2026527 kr49,05 kr (10%)
17. apr. 2026477,95 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret