Gå til hovedindhold

Smilelab Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml

SmilelabMundplejeEAN: 7350060860353
Pris fra 45 krtil 55 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Smilelab Advanced Purifying Mouth Spray Refill 8ml
-26%45 kr
Før 61 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smilelab Advanced Purifying Mouth Spray Refill 8ml billede

Produktinformation

Advanced Purifying Mouth Spray er en mundspray, du kan bruge som det perfekte værktøj til at få skinnende rene tænder, uanset hvor du er! Super-hurtig, super-nem. Pålidelig.

Produktspecifikationer

Mærke: Smilelab
Kategori: Tandpleje
Artikel nr.: SL-BCSPRAYREFILL
EAN: 7350060860353
Varenr.: 3128061
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Smilelab Advanced Purifying Mouth Spray Refill - 8 ml
47 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK45 kr45 krKøb
2NordicFeel DK47 kr47 krKøb
3Lyko DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml

PriceData har fulgt prisen på Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Smile Lab SIGNATURE Purifying mouth spray REFILL 8 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202645 kr5 kr (10%)
26. mar. 202650 kr3 kr (6%)
13. mar. 202647 kr11 kr (31%)
6. feb. 202636 kr1 kr (3%)
29. jan. 202635 kr15 kr (30%)
15. jan. 202650 kr9 kr (22%)
14. jan. 202641 kr9 kr (18%)
20. dec. 202550 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret