Gå til hovedindhold

SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white

SmegKøkkenudstyrRetro 50'er designMorgenmad og brunchEAN: 8017709231057

Smeg TSF01WHEU er en stilfuld hvid brødrister i 50'er-stil til 2 skiver med 6 ristningsniveauer og praktiske funktioner som afrimning og bagels. Læs mere

Pris fra 935 krtil 1.369 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 935 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style TSF01WHEU Brødrister Hvid
935 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Brødrister TSF01WHEU
-33%999 kr
Før 1.489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg TSF01WHEU
1.057 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white
1.123 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Smeg TSF01WHEU - Brødrister
1.199 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG TSF01WHEU Toaster - hvid
1.199 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style brødrister 2 skiver Hvid
-24%1.217 kr
Før 1.609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister SMEG TSF01 - hvid, 2 skiver
-10%1.349 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister SMEG TSF01 - hvid, 2 skiver
-10%1.369 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK935 kr935 krKøb
2SA-Service.dk999 kr999 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.057 kr1.057 krKøb
4Proshop DK1.123 kr1.123 krKøb
5Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb
6Kai Berntsen ApS1.199 kr1.199 krKøb
7KitchenTime DK1.217 kr1.217 krKøb
8Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
9Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Smeg TSF01WHEU Toaster

Smeg

Smeg TSF01WHEU er en stilfuld hvid brødrister i 50'er-stil til 2 skiver med 6 ristningsniveauer og praktiske funktioner som afrimning og bagels.

• brødrister
• toaster
• smeg brødrister
• retro brødrister
• køkkenudstyr
• morgenmad
• 50er stil
• Morgenmad og brunch
• Retro 50'er design

Beskrivelse

Smeg TSF01WHEU er en elegant hvid brødrister i klassisk 50'er retrostil, der kombinerer italiensk design med moderne funktionalitet. Brødristeren kan riste 2 skiver ad gangen og har 6 justerbare ristningsniveauer, så du altid kan få dit brød perfekt ristet. Den er udstyret med praktiske funktioner som afrimningsfunktion for frosset brød, bagels-funktion der kun rister den ene side, og genopvarmningsfunktion. Med ekstra brede rum på 36 mm kan den håndtere forskellige brødtyper, og high-lift funktionen gør det nemt at tage små stykker op. Den aftagelige smuldbakke og ledningsopbevaring gør rengøring og opbevaring enkelt. Brødristeren er fremstillet af lakeret stål med kromdetaljer og gummifødder for stabilitet.

Specifikationer

stil:50'er retro
dybde:195 mm
farve:Hvid
bredde:310 mm
effekt:950 W
finish:Lakeret med kromdetaljer
højde:198 mm
fødder:Skridsikre gummifødder
materiale:Lakeret stål
rumbredde:36 mm
funktioner:Afrimning, bagels, genopvarmning, high-lift
smuldbakke:Aftagelig
antal_skiver:2
ristningsniveauer:6
ledningsopbevaring:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange skiver brød kan den riste ad gangen?

Smeg TSF01WHEU kan riste 2 skiver brød samtidigt med sine ekstra brede rum på 36 mm, der også kan håndtere bagels og tykkere brødskiver.

Kan den afrime frosset brød?

Ja, brødristeren har en speciel afrimningsfunktion, der automatisk justerer ristningen, så frosset brød bliver perfekt optøet og ristet.

Er den nem at rengøre?

Ja, den har en aftagelig smuldbakke, så krummer nemt kan tømmes ud. Ledningen kan vikles ind under brødristeren for nem opbevaring.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white

PriceData har fulgt prisen på SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white i 142 dage. Laveste pris i perioden er 932 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.034 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 992 kr.

Den nuværende pris på 935 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for SMEG Brødrister 50's Style TSF01WHEU - toaster - white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026935 kr64 kr (6%)
28. maj 2026999 kr26 kr (3%)
27. maj 20261.025 kr26 kr (3%)
24. maj 2026999 kr28 kr (3%)
23. maj 20261.027 kr28 kr (3%)
20. maj 2026999 kr64 kr (7%)
12. maj 2026935 kr64 kr (6%)
30. apr. 2026999 kr28 kr (3%)
29. apr. 20261.027 kr28 kr (3%)
5. feb. 2026999 kr67 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret