Gå til hovedindhold

SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream

SmegEspressomaskinerEAN: 8017709324827
Pris fra 2.544 krtil 3.000 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.450 kr 16. apr.

Sammenlign priser på SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2544 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style ECF02CREU Kaffemaskine Fløde
2.544 kr
Til butik
Smeg 50's Style ECF02CREU Kaffemaskine Fløde billede

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: ECF02CREU
EAN: 8017709324827
Varenr.: 1001865527
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream
2.561 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG espressomaskine - Coffee Maker, cream
-9%2.899 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG espressomaskine - Coffee Maker, cream billede

Produktinformation

Fordele ved espressomaskine til hjemmetGør din morgen til noget særligt med SMEG espressomaskinen i elegant cream. Med hurtig opvarmning på blot 40 sekunder og mulighed for at brygge to kopper ad gangen er den ideel til dig, der elsker friskbrygget espresso, cappuccino og varme drikke i hverdagen. Det tidløse design passer flot på køkkenbordet og kombinerer stil med brugervenlig betjening via knapper.Præcis kontrol og nem hverdagMaskinen er en manuel model med thermoblock-varmesystem, justerbar vandmængde og tre temperaturindstillinger, så du kan tilpasse brygningen til din smag. Vandbeholderen på 1,1 l er aftagelig, og drypbakken kan nemt tages ud for hurtig rengøring. En synlig vandstand gør det let at se, hvornår der skal fyldes op.Til espresso og mælkedrikkeMed damprør kan du skumme mælk til cappuccino og lave varmt vand til te. Maskinen anvender formalet kaffe og brygger ved op til 15 bar tryk. Sikkerheden er i top med programmerbar auto-sluk efter 10–60 min. Placering: fritstående på køkkenbordet.Produkttype: Espressomaskine, manuelFarve: CreamTryk: Op til 15 barVarmesystem: ThermoblockVandtank: 1,1 l, aftageligKaffetype: Formalet kaffeAntal udløb: 2 (to kopper ad gangen)Temperaturtrin: 3Opvarmningstid: 40 sDampfunktion/varmt vand: JaAutosluk: 10–60 min, programmerbarEffekt: 1.350 WNetsapænding/frekvens: 220–240 V / 50–60 HzLedningslængde: 1 mMaterialer: Plast og rustfrit stål (kedel i rustfrit stål)Placering: BordmodelMål (H × B × D): 33,0 × 32,9 × 14,9 cmVægt: 4,7 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 8.5g
EAN: 8017709324827
Varenr.: 2091439
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG espressomaskine - Coffee Maker, cream
-9%2.919 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style espressomaskine Crème hvid
-14%3.000 kr
Før 3.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.544 kr2.544 krKøb
2Proshop DK2.561 kr2.561 krKøb
3Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
4Vivas DK2.919 kr3.008 krKøb
5KitchenTime DK3.000 kr3.000 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream

PriceData har fulgt prisen på SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.450 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 3.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.656 kr.

Den nuværende pris på 2.544 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for SMEG 50's Style ECF02CREU - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - cream de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.544 kr17 kr (1%)
29. maj 20262.561 kr9 kr (0%)
28. maj 20262.552 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.554 kr7 kr (0%)
23. maj 20262.561 kr13 kr (1%)
22. maj 20262.548 kr7 kr (0%)
20. maj 20262.555 kr6 kr (0%)
16. maj 20262.561 kr13 kr (1%)
14. maj 20262.548 kr13 kr (1%)
13. maj 20262.561 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret