Gå til hovedindhold

Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde

SmegKaffemaskinerEAN: 8017709280499
Pris fra 1.204 krtil 1.989 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 785 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.125 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1204 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde
1.204 kr
Til butik
Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Drypfilter kaffemaskine DCF02CREU Creme. Produkttype: Filter kaffemaskine, Kaffemaskine type: Vejledning, Vandtank volumen: 1,4 L, Kaffetype: Malet kaffe, Beholder til brygget kaffe: Kande, Volumen i kopper: 10 kopper. Strøm: 1050 W. Produktfarve: Cremefarvet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: DCF02CREU
EAN: 8017709280499
Varenr.: 996558607
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG 50's Style
1.256 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SMEG Kaffebryggare DCF02CREU Smeg
-20%1.374 kr
Før 1.709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG Kaffebryggare DCF02CREU Smeg billede

Produktinformation

Kaffebryggare DCF02CREU Smeg, Smeg DCF02CREU är en charmig cremefärgad kaffebryggare som gör att du kan få den perfekta starten på dagen. Retro design möter modern teknik, Smegs kaffebryggare kombinerar tidlös retrodesign med moderna funktioner på ett unikt och stilfullt sätt. Den cremefärgade finishen gör kaffekokaren till en iögonfallande detalj i köket. Brygg för alla tillfällen, Med kapacitet att brygga upp till 10 koppar (1,4 liter) och ett alternativ för en mindre mängd på 4 koppar, anpassar sig denna kaffebryggare till både vardag och fest. Funktioner som förenklar, LED-displayen med inbyggd klocka och timerfunktion ger dig full kontroll över din kaffebryggning. Planera för auto-start och vakna till nybryggt kaffe varje morgon. Varmhållningsfunktionen ser till att ditt kaffe håller sig varmt upp till 20 minuter efter bryggning. Anpassa ditt kaffe, Välj önskad aromintensitet med en enkel knapptryckning. Kaffebryggaren är även anpassningsbar för vattnets hårdhet, har anti-droppspärr och en praktisk avkalkningsindikator. Allt du behöver, Förutom sin imponerande funktion och design kommer kaffebryggaren med ett återanvändningsbart kaffefilter och ett mått för malet kaffe, så att du kan njuta av ditt perfekta kaffe, varje gång. Kaffefilter: Ja, Pallens nettovikt: 108,8 kg, Programmerbar automatisk avstangning: Ja, Produkter per intermodal container 40 fot: 1398 styck, Halla sig varm funktion tid: 40 min, Lastpallens nettodjup: 120 cm, Import ljudsignal: 1, Snabb varme: Ja, Stabiliserande fotter: Ja, Bredd: 245 mm, Vikt: 3,4 kg, Import Droppstopp: 1, Import Djup: 325, Forpackningens bredd: 325 mm, Vattentankens kapacitet: 1,4 l, Vikt inkl forpackning: 5,6 kg, Import avkalkningsindikator: 1, Material pa behallare for bryggt kaffe: Glas, Kaffe ingangstyp: Malat kaffe, AC-spänning: 220 - 240 V, Import Mjölkskummare: 0, Alarm: Ja, Import Automatiskavstängning: 1, Import justerbararomintensitet: 1, Import Farg Lev: Crème, Sladdlangd: 1 m, Klockfunktion: Ja, Produkter per intermodal container 40 fot hc: 1598 styck, Vaxelstrom frekvens: 50-60 hz, Produkttyp: Droppande kaffebryggare, Produktens farg: Gräddfärgad, Locktyp: Avtagbart lock, Behallare for bryggt kaffe: Kanna, Lostagbar filterhallare: Ja, Import antalkoppar: 10, Forpackningstyp: Box, Kontrolltyp: Knappar, Handtag, Ursprungsland: Kina, Antikalkfunktionen spolar ur kalkpartiklar: Ja, Justerbar kaffestyrka: Ja, Import Vikt: 5.80, Antal per förpackning: 1 styck, Import Effekt: 1050.00, Latt att rengora: Ja, Kemikalieskatt sverige: Nej, Lastpallens nettohojd: 184 cm, Automatisk avstängning : Ja, Apparatens placering: Bänkdiskmaskin, Vattenniva indikator: Ja, Import varmhållningsfunktion: 1, Import Sladdlängd: 1.00, Material holje: Plast, Rostfritt stål, Djup: 256 mm, Import kalkfilter: 0, Produkter per lastpallslager: 8 styck, Kaffetillagning: Ja, Pallens gs1nr gtineanupc: 8017709280499, Koppkapacitet: 10 koppar, Programmerbar: Ja, Hojd: 437 mm, Ergonomiskt grepp: Ja, Produkter per lastpall: 32 styck, Timer: Ja, Import volym: 1.25, Multidryck: Nej, Inbyggd kvarn: Nej, Varmesystem: Termoblock, Import Höjd: 437, Typ av kaffebryggare: Manuell, Later: Ja, Lastpallens bruttovikt: 204,2 kg, Typ av stromkontakt: Type F, Laddjup: 291 mm, Import Bredd: 291, Produkter per intermodal container 20 fot: 663 styck, Effekt: 1050 W, Import timerfunktion: 1, Valjare for vattnets hardhetsgrad: Ja, Lastpallens nettobredd: 80 cm, Halla sig varm funktion: Ja, Anvandarvanlig: Ja, Inbyggd display: Ja, Lager per lastpall: 4 styck, Synlig vattenniva: Ja, Varmvattenanlaggning: Ja.

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Kaffemaskiner
EAN: 8017709280499
Varenr.: D45247
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Smeg DCF02CREU Kaffemaskine
1.399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde
1.479 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style kaffemaskine 10 kopper Crème hvid
-25%1.500 kr
Før 1.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style drypkaffemaskine DCF02 - creme
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style drypkaffemaskine DCF02 - creme
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg DCF02CREU Kaffemaskine (cream)
1.648 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Kaffemaskine DCF02CREU
1.989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.204 kr1.204 krKøb
2Proshop DK1.256 kr1.256 krKøb
3Teknikproffset DK1.374 kr1.443 krKøb
4Homeshop DK1.399 kr1.399 krKøb
5Ultrashop1.479 kr1.479 krKøb
6KitchenTime DK1.500 kr1.500 krKøb
7Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
8Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
9Komplett DK1.648 kr1.648 krKøb
10SA-Service.dk1.989 kr1.989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.110 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.203 kr.

Den nuværende pris på 1.204 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Smeg 50's Style DCF02CREU Kaffemaskine 1.25liter Fløde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.204 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.203 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.204 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.203 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.204 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.203 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.204 kr79 kr (6%)
28. mar. 20261.283 kr158 kr (14%)
25. mar. 20261.125 kr25 kr (2%)
18. mar. 20261.150 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret